Вісті з медичного коледжу: до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти

0

Творіть добро і лихо не спочине.
Творіть добро, бо має бути так —
Якщо ти добра від душі людина —
Добро добром повернеться, хоч як…

Це свято, яке ще маловідоме в Україні, але яке так потрібне нашому суспільству. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

Дане свято – привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що добро здатне зцілити від душевних страждань і недуг кожного, хто його виявляє. Адже проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна намагатися кожна людина.

Тому саме в цей день студенти нашого навчального закладу за ініціативи волонтерського загону вирішили поширити в нашому коледжі та селищі «вірус» — «Епідемії доброти».

Робочий день 17 лютого розпочався з того, що зайшовши до коледжу, студенти, викладачі, працівники мали змогу ознайомитися із безліччю висловів про добро, які члени волонтерського загону напередодні розвісили на стінах нашого закладу.

Голова студентської ради Аліна Хомич виступила з повідомленням перед студентами про історію виникнення Міжнародного дня спонтанного прояву доброти та закликала всіх проявляти добро не тільки в цей день, а й протягом усього життя. Адже вияв доброти може бути різним: це і поступитися місцем старшій людині, піднести валізу, сказати добре слово тощо. Цього дня студенти на перервах в актовому залі мали змогу слухати українські аудіозаписи про добро.

Члени волонтерського загону спонукали творити добро не тільки студентів коледжу, а й жителів Макарова. З цією метою вони розробили пам’ятки з переліком добрих справ, які здатні виконати кожний, і студенти групи II-3 розповсюдили їх по всій території селища: роздавали в магазинах, на базарі, випадковим перехожим, в райдержадміністрації, селищній раді. Всі бажаючі мали змогу зі скриньки витягти добрі, приємні передбачення на найближчий час, що створювало приємний настрій і викликало посмішку.

Студенти настільки перейнялися поширенням вірусу «Епідемії Доброти», що не забули й про інші, не менш важливі, добрі справи. Однією з таких, було відвідування Макарівського районного Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії», де студенти подарували дітям, позбавленим батьківської любові, хвилини радості, доброти у вигляді ігор, розфарбовування картинок та душевного спілкування. Щоб атмосфера спілкування була надзвичайно доброзичливою, студенти принесли і подарували вихованцям дитячого будинку смаколики, настільні ігри, м’які іграшки та розмальовки.
Іншою доброю справою був збір лікувальних трав бійцям АТО, до якої долучилися не лише студенти, а й викладачі та працівники коледжу.

Найвища наука життя — мудрість, а найвища мудрість — бути добрим. Добра багато не буває! Тож давайте творити ДОБРО! Завжди!

Світлана ГАЛМАНОВА,
культорганізатор.
Наталія КОЗАЧУК,
бібліотекар коледжу.

Додати коментар