Макарівщина згадала воїнів-інтернаціоналістів

0

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Макарівщина вшановувала воїнів-інтернаціоналістів та згадувала миротворців, яких сьогодні вже немає в живих.

З 12.00 у Макарівському районному Будинку культури було організовано показ зброї та військового спорядження різних періодів, який з цікавістю відвідали учні навчальних закладів Макарова. Бажаючі в обрядовому залі могли переглянути фотодокументальну виставку «Чужа війна», на якій вперше для широкого загалу було подано інформацію про наших земляків, котрі загинули в Угорщині, Анголі та Афганістані. Виставка викликала інтерес в усіх учасників заходу. Зокрема музейні матеріали переглянули Леся Бурдик – помічник-консультант Народного депутата України Руслана Сольвара, Роман Бельмега – голова Макарівскої районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» та Валентина Костенюк, син Петро якої загинув у Афганістані.

воїни 2О 14.00 у Макарівському районному Будинку культури розпочалися урочисті заходи. Зі сцени концертного залу воїнам-інтернаціоналістам побажали міцного здоров’я, довголіття, миру, благополуччя, добра та злагоди перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Багінська, помічник-консультант Народного депутата України Руслана Сольвара – Леся Бурдик та т.в.о. військового комісара Макарівського районного військового комісаріату Сергій Єфремов.

До своїх побратимів звернувся голова Макарівської районної спілки ветеранів Афганістану Олександр Безугленко. Він згадав усіх земляків, які загинули на «чужих» війнах. Їх присутні пом’янули хвилиною мовчання.

Учасники урочистостей отримали задоволення від показового виступу вихованців спортивного клубу «Арсенал» під керівництвом Василя Симоненка.

Закінчувався захід творчим подарунком від учасників художньої самодіяльності Макарівщини. Присутніх порадували аматори сцени районного Будинку культури – танком «Хлоп’ячі забави» у виконанні зразкового хореографічного колективу «Ясочка» (керівник Оксана Смоленська), пісні від Петра Широкоступа та Михайла Кухара, вокальні композиції від народного аматорського фольклорного колективу «Чебреці» (керівник – Заслужений працівник культури України Галина Гончаренко), народного аматорського вокального чоловічого гурту «Козацькі джерела» (керівник Олександр Сніжко), солістів народного аматорського колективу «Берегиня» Будинку культури села Колонщина та вокального тріо з села Соснівка.

Людмила КОЛОС,
директор Макарівського РБК.

Додати коментар