Змагалися волейболісти

0

4 лютого в спортивному залі Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – природничо-математичний ліцей» відбувся турнір на Кубок Макарівського району.Участь в турнірі взяли 7 команд з нашого району – «Червоний Мак» (с. Маковище), «Зоря» (с. Королівка), «Факел» (с. Ніжиловичі), «Інтер» та «Автомобіліст» (смт Макарів), «Бишів», Макарівський медичний коледж і волейболісти з Києво-Святошинського району (с. Музичі).

Команда «Зорі», перегравши «Червоний Мак», вийшла на «Інтер», який, в свою чергу, обіграв «Музичі». До другого півфіналу вийшли «Автомобіліст» та «Факел», тому що перемогли волейболістів з «Бишева» та медичного коледжу відповідно.

Перший півфінал видався цікавим, з напруженою грою спортсменів. «Зоря» в першій партії мала значну перевагу, але втримати її не змогла і програла з рахунком 23:25.

В другій партії «Інтер» показав себе сильнішим і, впевнено отримавши перемогу, вийшов до фіналу. «Автомобіліст» – з рахунком 2:0 по партіях – здолав «Факел» і також став фіналістом.

Фінальні зустрічі завжди є особливими, захоплюючими, чим надихають власне команди на безкомпромісну цікаву гру, і викликають шквал емоцій у вболівальників.

Так сталося й цього разу. І хоч гра закінчилась перемогою «Автомобіліста» – 2:0, який вкотре отримав Кубок, проте і вболівальники, і самі гравці отримали велике задоволення від фіналу.

Анатолій ПРОЦЕНКО,
голова Макарівської районної ради КПФСТ «Колос».

Додати коментар