Банківська система Макарова

0

На сьогодні у нашому містечку повноцінно функціонує три банки національного масштабу – «ПриватБанк», «Банк АВАЛЬ» та «Ощадбанк». «Правекс-Банк» з дня на день залишить Макарів. У мешканців містечка досить часто виникає питання: до якого закладу звернутися? Щоб полегшити вибір читачам, подаємо основні показники по банківській системі Макарова.

 Насамперед, зазначимо адреси та графік роботи відділень банків:

табл1
Значну частину клієнтів цікавить не лише робота відділень банку, а й розташування та графік роботи банкоматів і терміналів, які мають завдання «розвантажити» черги у фінансових закладах:

табл 2
Впевнені, що більшість мешканців Макарівщини заходить до відділень банків, щоб оплатити комунальні послуги. Хоча слід сказати, що найпопулярнішою для оплати комунальних послуг на сьогодні є «Укрпошта». Якщо ви оплачуєте рахунок за електро- та газопостачання, то маєте доплатити 3 грн., а за опалення, воду, сміття та квартплату доплачувати не потрібно.
Для порівняння до вашої уваги вартість цих послуг у банках:

табл 3
Ну, і не можемо ми залишити поза увагою тих, хто має зарплатні картки вище зазначених банків. Ми зібрали для вас деяку інформацію про умови користування тією чи іншою карткою.
«ПриватБанк». На «Картку для виплат» ви зможете отримувати будь-які грошові зарахування: зарплату, пенсію, аванси, відрядні, стипендію, усі види соціальних допомог, враховуючи виплати при народженні дитини, а також грошові перекази від родичів і ділових партнерів.
З «Карткою для виплат» ви можете без комісій знімати готівку в будь-якому банку чи банкоматі на території України. Просте і безкоштовне оформлення картки у відділенні банку триватиме всього 15 хвилин. Документи, необхідні для отримання картки: паспорт та ІПН-код. Обслуговування картки безкоштовне.
Рaзом із «Карткою для виплат» ви можете отримати картку «Універсальна», що дасть вам можливість користуватися як власними грошима, що є на картці, так і кредитними коштами банку.
Картка «Універсальна», як платіжний інструмент, має всі переваги, що й «Картка для виплат». З карткою «Універсальна» ви зможете: отримати кредитний ліміт до 25 000 грн. (з пільговим періодом кредитування до 55 днів можна безкоштовно користуватися кредитними коштами); зберігати на картці власні кошти та отримувати 10% на їх залишок.
Маючи будь-яку картку ПриватБанку, ви можете відкрити функцію «Скарбничка» і регулярно переводити певну суму та отримувати на неї 15% річних.
«Банк АВАЛЬ». Власникам зарплатної карти «Оптимальний» за місяць користування доведеться заплатити 11 грн. Але ви зможете знімати готівку без комісій лише у банкоматах «АВАЛЬ». Тим, хто має зарплатну картку з пакетом «Оптимальний +» доведеться за неї щомісяця платити 36 грн. Але за умови здійснення 10 або більше платежів, картка для вас буде безкоштовною: слід розуміти, що йдеться про операції у торгівельно-сервісній мережі, здійснені протягом попереднього календарного місяця за всіма картками, випущеними до рахунку. Ці платежі включають оплату покупок у торгівельно-сервісній мережі, у мережі Інтернет і платежі в системі «Райффайзен Онлайн». Не враховуються операції в Центрах самообслуговування, операції купівлі у банкоматах та операції по зарахуванню коштів на картковий рахунок.
З карткою «Оптимальний +» ви можете без комісій знімати готівку в будь-якому банку і банкоматі на території України. Крім того, з карткою «Оптимальний +» ви отримуєте 10% річних до вкладу «Універсальний» з вільним рухом коштів.
Також ви отримуєте знижки при відкритті і користуванні кредитною карткою банку «АВАЛЬ».
Оформлення картки у відділенні банку триватиме 5 робочих днів. Документи, необхідні для отримання картки: паспорт, ІПН-код та лист з місця роботи.
«Ощадбанк». Власники зарплатних платіжних карток мають можливість користуватись кредитом, який встановлюється по зарплатній платіжній картці в розмірі до 30 тис. гривень під 24% річних.
При користуванні кредитними коштами під час розрахунку платіжною карткою в торговельній мережі комісія за користування кредитом становить лише 0,001% річних протягом 30 календарних днів з моменту здійснення покупки.
При наявності зарплатної картки доступне користування послугою «Мобільні заощадження» з нарахуванням 9% річних у гривні на залишок коштів.
Обслуговування зарплатної картки – 60 грн. у рік. Оформлення картки у відділенні банку триватиме 5 робочих днів.
Отже, як бачите з проведеного аналізу, жоден банк, який функціонує в Макарові не може задовольнити на 100% потреби клієнтів. Когось не влаштує графік роботи, комусь не сподобається комісія за проведення оплат тощо. Але маємо надію, що наш матеріал допоможе читачам зорієнтуватися у всіх цих питаннях.

Додати коментар