Духовна скарбниця, з якої ми черпаємо сили

0

28 січня 2017 року вихованці ЦТДЮ імені Д.Туптала за запрошенням отця Філарета побували в церкві села Лишня на святі-завершення Різдвяних щедрівок. Разом з нами там були діти з міста Києва, які приїхали з представником Благодійного Фонду «Діти надії та любові» Катериною Клюзко та воїни АТО.

Розпочалося свято з дитячої літургії. По закінченні нас всіх дуже радо вітали діти місцевої школи. Вони підготували чудовий різдвяний концерт, і всім присутнім подарували на згадку виготовлені власними руками сувеніри – «Серце в долонях». Допомагали їм у підготовці директор Лишнянської школи Оксана Шевчук, викладач християнської етики Тетяна Лозовенко, а також педагог-організатор Юлія Ісакова.

До привітань приєдналась помічник-консультант Народного депутата Руслана Сольвара – Леся Бурдик, яка пригостила дітей солодощами. Особливо вона порадувала іменинників, присутніх на святі, – їм подарували смачні та красиві торти, якими ті пригостили дітлахів.

l2Ще одним подарунком стала зустріч з поетесою Пашою Гран, котра нам подарувала збірники дитячих віршів. На різдвяних зустрічах була і почесна гостя – Франческа Перруккіні з Італії. Саме Франческа допомагає отцю Філарету організовувати відпочинок та реабілітацію дітям Київщини, дітям переселенцям і дітям воїнів АТО.

… Всіх нас вразила й запам’яталась ця поїздка до храму. У багатьох зовсім змінилося уявлення про церкву. Ми зрозуміли, що у храм можна йти не тільки за духовним збагаченням, а й навчатися, спілкуватися, змістовно веселитися, відпочивати… Напевно це і є те місце, де тебе привітно зустрінуть, почують та навіть смачно нагодують.

Повертаючись додому ми, всі із задоволенням ділилися враженнями про побачене та почуте. У всіх з’явилось бажання провести літній відпочинок у таборі при храмі, адже нам так цікаво про це розповідали діти недільної церковної школи. Дякуємо отцю Філарету за таке чудове свято! І ще хочеться подякувати начальнику відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Володимиру Тарнавському, що допоміг нам здійснити цю поїздку.

Настя Сліпченко та Інна Михалева,
учні дитячої телестудії «1+2»
Макарівського ЦТДЮ імені Д.Туптала.

Додати коментар