«… Бо прийшли до тебе три праздники в гості!»

0

А що перше свято – це Різдво Христове. Тож 10 січня зранку в трудових колективах райцентру у виконанні дитячого вокального колективу «Акварель» та вокального колективу «Зоряниця» з районного Будинку культури (керівник Людмила Колос) звучали чудові Різдвяні колядки і віншування, якими вітали в райдержадміністрації керівників району та селища, працівників управління Пенсійного фонду України в Макарівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділення поліції, педагогічний колектив Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – природничо-математичний ліцей», редакцію районної газети «Макарівські вісті».

А насамкінець – вітали працівників районного Будинку культури, Макарівської дитячої школи мистецтв і сектора культури, молоді, національностей та релігій райдержадміністрації, представників Народного депутата Руслана Сольвара.

Колядувати заведено від Різдва й до Водохреща – третього свята. Тож саме цього дня обидва колективи побували у працівників газового господарства району, Макарівській гімназії, у приватного підприємця А. Кремньової, в селі Маковище – в Українській православній Церкві – храмі Архістратига Божого Михаїла, в селі Фасова – парафії святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського Чудотворця, в Макарівській УПЦ «Храм пророка Божого Іллі»

Додати коментар