«Свято хліба» в Копилові або «як волонтери новорічні свята зустрічають»

0

5 січня 2017р., напередодні Різдва Христового, меценат, волонтер і просто хороша людина, Ілля Анатолійович Чайковський, вирішив згуртувати навколо себе однодумців, з якими і вирушили привітати дітей та персонал Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Копилів з цим прекрасним святом (див фото).

А яке ж свято без запашного хліба? Саме з метою розповісти про те, як печеться хліб, було організовано цей захід. Для дітей провели майстер-клас, де з приготованого тіста вони своїми руками змогли виготовити з допомогою спеціальних форм фігурки.

Малеча була в захваті. Діти розповідали вірші, колядки. Та хіба може бути свято без подарунків? Кожен вихованець закладу отримав пакунок із солодощами від хлібозаводу ТОВ «Золотий коровай» з м.Житомир.

Не обійшли увагою волонтери і персонал закладу, адже праця вихователя не менш складна й відповідальна. Вони також отримали солодкі кондитерські вироби.

Це вже не вперше Ілля Анатолійович опікується малозабезпеченими жителями Копилова, яким найбільше потрібна турбота. На Великдень, що минув, було профінансовано та роздано кекси Пасхальні. А напередодні Новорічних свят перед формуванням колони, яка вирушила з Макарова в АТО, ним було так само передано до Центру допомоги військовим хлібобулочні вироби, які отримають десь в холодному окопі солдати, що боронять нашу Батьківщину від ворога.

– Особливу подяку в організації поїздки до дітей хотілось би висловити Копилівському сільському голові Раїсі Василівні Чижевській, яка є людиною з великим серцем. До дня Старого Нового року ми плануємо привітати малозабезпечені родини Копилова зі святами. Закликаю своїм прикладом робити людям добро та проводити подібні благодійні акції, – сказав І.А.Чайковський.

Інф. «М.в.».

Додати коментар