ГФ «Макарівська муніципальна поліція» інформує

0

2 січня до чергового ГФ «Макарівська муніципальна поліція» зателефонував начальник КП «Макарів ВУЖКГ» Микола Багінський, повідомивши, що на вул. Космонавтів було викрадено люк – кришка і металева основа. До цього також повідомлялося про викрадення люків по вул. Проектна. В ході патрулювання на одному з пунктів прийому металобрухту ці люки було виявлено.

З власником прийомки проведено профілактичну бесіду. Через 30-40 хвилин після цього було затримано крадіїв, які приносили люки до цієї прийомки. Їх було передано співробітникам Національної поліції, було відкрите кримінальне провадження.

Нагадуємо, що крадіжка люків загрожує життю і здоров’ю людей, адже хтось може впасти у каналізацію через відкритий отвір, також у нього можуть потрапити колеса автівок. Закликаємо мешканців бути обережними на дорогах і повідомляти про випадки крадіжок люків задля уникнення травматичних ситуацій.

Стаття 185 Кримінального Кодексу – «Крадіжка»:

1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів гро- мадян або виправними роботами на строк до двох років, або по- збавленням волі на строк до трьох років.

2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, – карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Віктор ЄСЬКОВ,
начальник ГФ «Макарівська муніципальна поліція».

Додати коментар