Зроблено чимало, але попереду ще багато справ!

0

Андріївська сільська рада VII скликання Макарівського району Київської області набула повноважень 4 листопада 2015 року. За період роботи ради проведено 12 засідань сесій та 12 засідань виконкомів. За 2016 рік розглянуто 128 заяв громадян. Всі заяви розглядались згідно з чинним законодавствством.

Виконавчим комітетом Андріївської сільської ради, за звітний період, зареєстровано 5 народжень, 32 смерті, 2 шлюби. Згідно з Постановою КМУ № 207 від 2 березня 2016 року функції реєстрації місця проживання знято з підрозділів міграційної служби та передано виконавчим органам територіальних громад. Тому, з 4 квітня по 27 грудня 2016 року на території Андріївської сільської ради виконавчим комітетом зареєстровано 62 чоловіки, знято з реєстрації 11 чоловік.

Крім цього, велась робота по оформленню документів на житлові субсидії та пільги з придбання твердого палива, скрапленого газу в готівковій формі. За 2016 рік зареєстровано 81 нотаріальна дія, з них посвідчено 16 заповітів, 61 довіреність, 4 зразки підписів.

Постійно ведеться прийом громадян. Працівниками Андріївської сільської ради видано 691 довідку для пред’явлення за місцем вимоги. Сільський бюджет на 2016 рік був затверджений в сумі 520 тисяч гривень.

Станом на 27 грудня 2016 року його виконано на 128%.

За рахунок коштів місцевого бюджету:
1) зроблено поточний ремонт системи опалення Андріївської сільської ради;
2) виготовлено та затверджено нормативно-грошову оцінку земель села Червона Гірка та села Андріївка Андріївської сільської ради;
3) виготовлено технічну документацію на Будинок культури в селі Андріївка;
4) в процесі розробки технічна документація на будівлі Адріївського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів, дитячий садок»;
5) ПП «Фегтехком» готуються проектно-кошторисні документації щодо реконструкції вищевказаних об’єктів нерухомості;
6) ПП «Шляхбудпроект» розроблено кошторисну документацію «Капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Нова, вулиці Молодіжна села Андріївка, вулиці Шевченка, вулиці Франка села Червона Гірка Андріївської сільської ради Макарівського району Київської області» і отримано позитивні експертні звіти по даних проектах.

17 грудня 2016 року по одному із зазначених проектів розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Нова в селі Андріївка. На дані роботи виділено 2121152 гривень та 10 % співфінансується з місцевого бюджету.

Ще з грудня 2015 року розпочато роботу по відновленню вуличного освітлення. Наразі загальними зусиллями та плідною працею освітлено 9 вулиць: Вишнева, Молодіжна, Шевченка, Першотравнева, Перемоги, Набережна, Слобода, Меля О. М. Для чотирьох неосвітлених вулиць Шевченка, Франка, Петриченка і Нова вже придбано ліхтарі та лампочки.

Як результат тісної співпраці з директором ТОВ «Агрохолдинг МС», що неодноразово підтримував фінансово нашу громаду, встановлено металопластикові вікна в спортивному залі Андріївського НВО та частково замінено покрівлю на старій будівлі школи, в якій розташований дитячий садок.

Для школи за рахунок місцевих підприємців КНВП «Комета», СФГ «Біла Береза», ПП «Вокос Україна» ПП «Кибукевич М. Р.» та небайдужих громадян придбано новий котел, матеріали для ремонту спортивного залу, розпочато будівництво дитячого майданчика.

Завдяки співпраці директорів ТОВ «Карбон Трейдінг», ТОВ «Агрофірма Макарівська» та сільської ради для НВО придбано сучасні стенди.

Зусиллями громади села Червона Гірка, директора ПП «Геосервіс» та місцевого самоврядування в селі Червона Гірка встановлено бетонну огорожу та металеву браму навколо кладовища.

Хочеться подякувати і районному депутату – Наталії Сидоренко, за тісну співпрацю, підтримку та безпосередньо за те, що подбала про медичну амбулаторію загальної практики сімейної медицини села Андріївка, придбавши для неї, за рахунок коштів районного бюджету, електрокардіограф 600G, спалювач голок, деструктор шприців.

На завершення хочеться віддати данину пошани всім колегам, депутатському корпусу, виборцям, однодумцям, громадському активу наших сіл. Попереду ще безліч справ, але спільними зусиллями ми здолаємо все!

Користуючись нагодою хочу привітати всіх односельців та жителів району з Новим Роком, з Різдвом Христовим! Нехай збуваються мрії, нехай удача і благодать Божа приходить в кожен дім. Бажаю усім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни! Христос нарождається!

Славімо Його!

Анатолій КИБУКЕВИЧ,
сільський голова.
с. Андріївка.

Додати коментар