Свято доброчинності

0

Цими днями в нашому навчальному закладі вперше відбувся благодійний ярмарок під назвою – «Роби добро», який присвячений тим, хто потребує допомоги. Саме тому є актуальним прагнення відродити в молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому.

Ярмарок довів, що серед нас багато небайдужих: всі класи взяли активну участь у заході. Яких тільки смаколиків не було на столах! На продаж виставили тістечка, торти, пиріжки, крученики, піццу – все виготовлене з любов’ю, своїми руками чи з допомогою батьків.

Всім сподобалося бути як в ролі продавців, так і покупців. Кожен клас «вторгував» певну суму. А всі разом – більш як 2000 гривень.

Учасники ярмарку отримали неабияке задоволення. На ці кошти були придбані подарунки для дітей, які потребують особливої підтримки. На свято Миколая учні школи завітали до Макарівського Центру «Промінь надії» та привітали дітей зі святом і вручили подарунки. Вихованці були вдячні і раді їм, тож наша допомога не була марною. А для учнів нашої школи, які наразі позбавлені батьківського піклування, на решту коштів придбані теплі речі.

Сподіваємось, що цей ярмарок – не останній такий багодійний захід. Адже школярі відчули, що робити добро – це не тільки необхідність, а й задоволення для душі.

Педагогічний колектив щиро дякує батькам, учням, які долучилися до місії доброчинності.

Дирекція Комарівського НВО.

Додати коментар