Виховуємо патріотів

0

Велику увагу приділяють вчителі Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» військово-патріотичному вихованню. Ось і нещодавно в школі був проведений бінарний урок «Види стрілецької зброї».

Матеріальне забезпечення уроку за активної участі Ігоря Анатолійовича Дворнікова надала громадська організація «Штурм». А про види автоматів, кулеметів, пістолетів та гранатометів змістовно розповів майор Макарівського райвійськкомату Анатолій Мудренко. Учні 11-х класів з цікавістю слухали, запам’ятовували, ставили конкретні питання по темі і отримували повну відповідь.

Після теорії ліцеїсти перейшли до практичної частини уроку. Вони вчились розбирати зброю, показували свої вміння й здібності в цьому процесі. Разом з юнаками в занятті взяли участь і дівчата-однокласниці, які не поступалися їм в усьому.

Крім того, 6 грудня в спортивному залі ліцею відбувся військово-патріотичний захід до Дня Збройних Сил України. Юнаки й дівчата показували вміння надавити першу невідкладну допомогу потерпілому,долати перешкоди, при чому, виявляли неабияку кмітливість, спритність, силу волі й витримку.

Сподіваємось, що набуті знання і вміння будуть за будь-яких життєвих обставин принагідними нашим ліцеїстам, що стануть вони вірними захисниками своєї Батьківщини.

Наталія ЛІЩЕНКО,
Юрій СТАРОВОЙТЕНКО,
вчителі «Захисту Вітчизни»,
організатори заходів.

Додати коментар