Присвячено пам’яті педагога

0

26 листопада в Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – математично-природничий ліцей» відбувся Кубковий турнір з волейболу, присвячений пам’яті вчителя фізичної культури та спорту школи М.Х.Бруквенка.

Михайло Харитонович був педагогом, якого поважає не одне покоління учнів і спортсменів Макарова та району. Він володів багатьма видами спорту,зокрема, це – волейбол, футбол, легка атлетика, плавання, лижний спорт, гімнастика. Він був прикладом для школярів і свою любов до спорту прищеплював і їм. Кожен, хто його знав, й досі з вдячністю згадують свого наставника.

Отже, на турнір прибули вісім команд:«Автомобіліст» (смт Макарів), «Факел»(с. Ніжиловичі), «Здвиж» (с. Маковище),«Фоса» (с. Фасова) та команди, що брали участь в змаганнях вперше – «Бишів» (с. Бишів), «Інтер» (смт Макарів), «Зоря»(с. Королівка) та «Музичі» (Киє-во-Святошинський район).

В першій зустрічі «Автомобіліст» обіграв «Музичі» – 2:0, а«Бишів» – «Фосу» з таким же рахунком. Між маковищанцями й ніжиловцями гра виявилась напруженою і цікавою. Ці команди за технічною підготовкою були однакові, тому, практично, й грали «на рівних», про що свідчить друга партія, яка принесла перемогу «Факелу» – 33:31. «Інтер» обіграв «Зорю» і вийшов до півфіналу, на суперника з Бишева. Треба сказати про чудову підготовку команд, які показали видовищний волейбол, проте бишівці виявилися морально стійкішими і здобули перемогу з рахунком 2:1. У фіналі на них чекав «Автомобіліст», який обіграв «Факел» у 2:0.

Гра фіналістів порадувала вболівальників своїми технічними «заготовками» та майстерністю. Програвши першу партію, макарівці взяли реванш у другій та третій і вкотре стали переможцями, одержавши перехідний Кубок. А 18 грудня Товариство «Колос» планує проведення також традиційного Кубка пам’яті М.Ф.М’якшила.

Анатолій ПРОЦЕНКО,
голова районної ради КПФСТ
«Колос».

Додати коментар