Новини с. Ніжиловичі

0

19 листопада 2016 року в селі відбулися громадські слухання. Основним питанням був звіт сільського голови Ольги Поливач про виконану роботу за рік перебування на посаді.

Присутні ознайомились з роботою ради, на засіданнях якої затверджено бюджет на 2016 рік та Регламент Ніжиловицької сільської ради, ухвалені рішення про встановлення місцевих податків і ставки акцизного податку. Була подана інформація про прийняту комплексну програму «Турбота», яка передбачає виплати для соціально незахищених верств населення. Затверджено рішення та переведено кошти з місцевого бюджету на відкриття другої групи дитячого садка.

Детальніше зупинились на роботі постійних комісій, що працюють у Ніжиловицькій сільській раді. Найбільш активною щодо цього є земельна комісія під головуванням Петра Коваленка, яка постійно розглядає заяви громадян, здійснює виїзд на місця, проводить засідання комісії та надає висновки для винесення рішення на сесії Ніжиловицької сільської ради.

Присутні заслухали звіт секретаря сільської ради Наталії Седляр про виконану роботу протягом року: особисто нею було прийнято 480 осіб з різних питань, видано 419 довідок. З 4 квітня на сільські ради передано реєстрацію громадян. За цей період зареєстровано 36 осіб. Секретарем оформляються субсидії і вчасно передаються до Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Ведеться облік військовозобов’язаних та призовників. Виконавчий комітет Ніжиловицької сільської ради у своїй роботі керувався затвердженим персональним планом роботи на 2016 рік, який включив у себе заходи по благоустрою території села та кладовища, заходи по підготовці установ і організацій до осінньо-зимового періоду.

Протягом року проводились місячники та двомісячники по благоустрою села. Організовано систематичний вивіз побутових відходів. Особлива увага приділяється розгляду заяв і скарг громадян, вчасно надаються відповіді.

Проведено заслуховування керівників установ та організацій, що працюють на території Ніжиловицької сільської ради – завідуючими: поштовим відділенням, сестри милосердя, завідуючими: ФАПом, клубом, сільською бібліотекою, директора Ніжиловицького НВО (зокрема про стан навчання, харчування та підготовку до зимового періоду).

Опікунська рада, створена виконавчим комітетом, активно працює на території Ніжиловицької сільської ради. Відвідуються сім’ї дітей, які потрапляють в складні життєві ситуації, матеріводиначок, сім’ї, де діти знаходяться під опікою. Складаються акти обстеження, надаються рекомендації щодо виховання дітей та усунення недоліків.

Культурно-масова робота серед населення Ніжилович також була спланована та затверджена виконкомом Ніжиловицької сільської ради. У звітному періоді до кожного свята чи відзначення знаменної дати проводились заходи та урочистості, завдячуючи завідуючій клубом Олені Тимошенко та завідуючій бібліотекою Ользі Бернацькій, учнівському колективу Ніжиловицького НВО.

Активну участь у святкуваннях бере художній колектив «Полісянка», який зараз оновився та доповнився новими учасниками. Завдяки благодійній підтримці підприємців, що працюють на території Ніжиловицької сільської ради, не залишились забутими старше покоління, учасники Великої Вітчизняної війни, діти війни, діти-інваліди ( і в переддень Святої Паски, і 9-го Травня).

Благодійні акції є і на рахунку жителів села та односельчан, що в даний час не проживають на території Ніжиловицької сільської ради. Ними зроблено левову частку благоустрою сільського кладовища та викопаний колодязь. Головний бухгалтер Ніжиловицької сільської ради Тетяна Горбенко доповіла про виконання бюджету за десять місяців 2016 року та про видатки бюджету за 2016 рік.

Сільський голова Ольга Поливач повідомила про перспективний план, який буде врахований при формуванні бюджету на 2017 рік.

 

Додати коментар