Розпоряження

0

МАКАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА VІІ СКЛИКАНЯ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕНЯ
з основної діяльності
«10» листопада 2016 року № 112-о
Про попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час
експлуатації сміттєзвалища КП «Макарів ВУЖКГ»

Відповідно до Законів України «Про відходи», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з метою зняття соціальної напруги, що виникла навколо проблеми експлуатації сміттєзвалища, та попередження виникнення надзвичайних ситуацій в селищі Макарів та окремих селах Макарівського району, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 та частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 1. КП «Макарів ВУЖКГ» ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

1.1. Надійну та екологічно-безпечну експлуатацію сміттєзвалища, що перебуває у його користуванні, згідно з Правилами експлуатації полігонів побутових відходів, затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 01.12.2010 № 435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.12.2010 за 1307/18602;

1.2. Постійний контроль за станом сміттєзвалища та під’їзних шляхів до нього, утримувати їх у належному санітарному стані;

1.3. Належну охорону сміттєзвалища з метою недопущення сторонніх осіб на його територію.

2. КП «Макарів ВУЖКГ» ЗАБОРОНИТИ:

2.1. Приймати на сміттєзвалище відходи, які утворені за межами Макарівського району;

2.2. Укладати договори про надання послуг із захоронення відходів на сміттєзвалищі з юридичними особами та фізичними особами – підприємцями, які здійснюють діяльність з надання послуг зі збирання, вивезення, захоронення відходів за межами Макарівського району.

3. Відповідальність за виконання пунктів 1 та 2 цього розпорядження покласти на Багінського М.Й., начальника КП «Макарів ВУЖКГ».

4. Керівникові ГФ «Макарівська муніципальна поліція» Єськову В.І. ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

4.1. Здійснення контролю за виконанням пункту 2.1. цього розпорядження та у разі виявлення порушень, вживати заходів реагування згідно з вимогами чинного законодавства та невідкладно повідомляти Макарівську селищну раду.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                       В.Я. Токар

Додати коментар