І знову – ПЕРЕМОГА!

0

Те, що час летить на своїх невидимих крилах – давно відомо всім. Але він минає з користю для тих, хто правильно його використовує. Сергій Вдовиченко – директор Макарівської дитячо-юнацької спортивної школи в ладу з часом, марно його не гаїть. Поряд з тренерською роботою, виконанням директорських обов’язків він ще й удосконалює свої спортивні навички – займається улюбленим пауерліфтингом та становою тягою.

Незабаром, в грудні минає рік, як Сергій заявив про себе на змаганнях. І в березні (як уже повідомлялося в «Макарівських вістях») він став чемпіоном України. Наразі Сергій Вдовиченко взяв участь в розіграшу Кубка України з пауерліфтингу, що відбувся в столичному спорткомплексі «Меридіан».

Серед 400 претендентів (а в їх числі були і майстри спорту України, і міжнародного класу), які прибули з усіх куточків нашої держави, виборов бронзову медаль. А золоту – в змаганні зі станової тяги у ваговій категорії до 90 кг.

Ось так! За якихось півроку Сергій Вдовиченко двічі став чемпіоном України і тепер планує взяти участь в міжнародних змаганнях. Хай йому щастить!

Тетяна ЯСИНЕЦЬКА.

Додати коментар