День села – у родинном у колі!

0

Саме такі слова лунали від кожного, хто 22 жовтня побував у Небелиці. Тепла атмосфера свята була відчутною вже буквально на в’їзді у саме село, і ті, кому того дня пощастило опинитися в центрі радісних подій, ще довго згадуватимуть і виступи учасників художньої самодіяльності, і яскраві дитячі атракціони та смачний шашлик, який можна було покуштувати під час святкування, але найголовніше – гостинність, з якою місцева сільський голова Любов Бабенко зустрічала односельців та гостей.

Привітати небеличан завітали: голова райдержадміністрації Тетяна Семенова, перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Багінська, помічник народного депутата України Руслана Сольвара – Леся Бурдик, депутати районної ради Микола та Оксана Нечай, голова Макарівської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Бельмега, завідувач сектора культури, національностей та релігій райдержадміністрації Ліна Факторович, заввідділом фінансів Світлана Дідківська, директор ТОВ «Агро-ленд» Сергій Галузін, головний інженер ТОВ «Артель» Микола Вангельєв, директор «АГТ-плюс» Денис Юрчук, директор фірми «Енгерго-спецпроект» Сергій Богуцький, керівник ТОВ «Полтек» Андрій Пушак та спонсор свята Наталія Макаренко.

Серед домінантів, нагороджених на вечорі, були наймолодші мешканці Небелиці – Діана Більдюкевич та Матвій Окушко. Їм вручили іграшки й книги. Та молодого покоління не буває без покоління старшого, тож найстарішим жителям села Кирилу Дзюбі та Софії Федоренко були вручені подарунки. Відзначено було і подружжя Миколи та Ганни Дзюби, їх на сцені привітали із золотим весіллям – 57 років спільного життя!

Окремо відзначили ювілярів, яких у Небелиці також було багато! Так, із 80-річчям привітали 9 людей, із 70-річчям – 3-х, із 60-річчям – 8-х, із 50-річчям –8-х ювілярів. У селі живуть наші земляки, які брали участь в АТО. Це, зокрема, Микола Шевченко, Валентин Більдюкевич, Микола Кулага.

Цим мужнім чоловікам, що пройшли дорогами війни і захищали спокій мирних жителів, були вручені подарунки, а вдячні погляди очей людей, які сиділи в залі, стали найбільшим виявом поваги до їх подвигу. Господарка свята Любов Бабенко не забула подякувати і активові села – архімандриту Пантелеймону та ієрею Олегу, Володимиру Чорному, Антоніні Лащевській, Ользі Лащевській, Тетяні Петрович, Олені Охріменко, Валерію Галяці, Володимиру Панченку.

Радували небеличан та гостей свята учасники художньої самодіяльності – Віта Романенко, Олена Охріменко, Лариса Сич, Людмила Бусел, Наталія Гулак, Тетяна Коваленко, Артем Бусел, Петро Дзюба.

nebelycya2А ось що розповіли гості свята «Макарівським вістям» після заходу:


Любов Бабенко, Небелицька сільський голова:

– День села у нас щороку проходить у такому, так би мовити, сімейному колі. Завдяки великій підтримці спонсорів процвітає село, є робочі місця і загалом створюється комфорт для кожного, хто тут живе. Наша традиція – вітати ювілярів, і це приємна місія для сільського голови. Так, кожен рік стараємося запланувати щось цікаве, тож сподіваюся, що наше свято і цього року вийшло гарним!

Тетяна Семенова, голова райдержадміністрації: 

– На святі панувала надзвичайно гарна атмосфера, порадували прекрасними виступами учасники художньої самодіяльності. Помітно, що люди чекали цього свята, очевидна і їх повага до сільського голови, його старанна підготовка до події, адже було багато категорій на нагородження. І взагалі, День села – таке свято, яке буває лише раз на рік, тому люди чекають на нього з нетерпінням і навіть з інших сіл часто приїжджають на такі свята. Безумовно, свято вдалося, тож дякую всім, хто долучився до нього. Думаю, що наступного року День села буде ще кращим!

Роман Бельмега, голова Макарівської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»: 

– Ми були майже в кожному селі Макарівського району, але саме у Небелиці найтепліша атмосфера. Тому ще раз хочу привітати село з Днем народження, побажати процвітання та миру, і ентузіазму молодому поколінню та наснаги у життєдіяьності малої Батьківщини. Нехай народжуються дітки, громада збільшується, а молодь приїздить у село, адже Небелиця – «ворота» Макарівського району, перше село з боку Житомирської області, а також одне з передових та прогресивних сіл Макарівщини, до якого тягнуться підприємці. Таким чином збільшується кількість робочих місць. Таке село, безсумнівно, має бути обличчям району. Завдяки злагодженій співпраці голови сільської ради, депутатів сільської та районної ради і районного керівництва, що діють заради спільної мети – покращення життя людей, можемо переконатися: якщо всі ланки влади працюють ефективно, є і відповідний результат, який сьогодні нам демонструє Небелиця.

Леся Бурдик, помічник Народного депутата Руслана Сольвара: 

– Хочу сказати, що дні народження сіл – найголовніші та найприємніші свята, які мають відбуватися у громаді. Та велика кількість небеличан, котрі були присутні в залі, прямо пропорційна ставленню людей до голови. Любов Василівна – жінка, з якої треба брати приклад буквально в усіх сенсах! Тож ще раз вітаю громаду із Днем села, цим справді родинним і великим великим святом!

Микола та Оксана Нечай, депутати районної ради: 

– Ми дуже раді такому святу, це означає, що Любов Василівна має чудову команду, і підприємці активно залучаються до розбудови села та покращення добробуту тутешніх мешканців у соціальній, економічній, культурній сферах. У Небелиці дуже розвинений малий та середній бізнес, що означає – тут є співпраця й порозуміння з головою села. Ми, як депутати, також любимо і поважаємо Любов Василівну, адже співпраця з нею приносить позитив і є легкою. Також ми раді, що активно залучається райдержадміністрація та районна рада, які допомагають селу. Приєднуючись до привітань з нагоди свята, хочемо
побажати усім жителям Небелиці здоров’я, щастя та багато років життя!

nebelycya3Ліна Факторович, завідувач сектора культури, національностей та релігій райдержадміністрації: 

– Звичайно, захід пройшов на високому рівні, у теплій дружній обстановці. Любов Бабенко – людина, яка вболіває за свою громаду, і це сьогодні було особливо помітно. Свою художню майстерність показав жіночий вокальний ансамбль Небелицького Будинку культури, Любов Василівна і сама є активною його учасницею, і приділяє велику увагу розвитку культури в селі.

Ця жінка сама може бути і виконавицею, і режисером, навіть сама пише сценарії свят. У свій час ініціювала будівництво нового
приміщення закладу культури в Небелиці, придбала туди необхідну апаратуру. Надзвичайно приємно було слухати вихованців дитячого садочка, які теж дарували своє мистецтво глядачам. Приємно зауважити те, що у громаді села на чолі з головою працює їх депутат Микола Нечай, та і весь актив Небелиці під керівництвом такої зовні чуттєвої, а всередині – сильної духом жінки, вражає результативністю роботи. Також сприяють розвитку села і місцеві підприємці, які, знову ж таки, завдяки співпраці з сільським головою допомагають покращити Небелицю.

Юлія ЗВЄРЬКОВА.

Додати коментар