Зустріч з випускником

0

Як і всі навчальні заклади, Макарівська дитяча школа мистецтв завжди радо вітає своїх випускників минулих років, особливо, якщо вони приходять з цінним подарунком – сольним концертом. Тож, 12 жовтня 2016 року зал був заповнений вщент, а на сцені – випускник 2003 року Олег Хоменко.

В Макарові це знане прізвище, адже Олег із сім’ї відомого композитора, барда Володимира Хоменка, який багато років працював на освітянській ниві. Його учні пам’ятають по цікавих уроках історії та по виконанню власних пісень.

Олег пішов по стежці батька, продовжуючи дарувати людям позитивну енергетику своїх творів. Кожна з композицій Олега отримувала шквал аплодисментів, учні були в захопленні від проникливого голосу співака і від віртуозного володіння гітарою (що в наших учнів-гітаристів на першому місці).

Звичайно, прийшов підтримати сина і батько – Володимир Костянтинович, виконавши кілька своїх уже добре відомих творів. Від цієї творчої зустрічі задоволеними залишились всі – і учні, і викладачі, і гості. Кожен отримав масу позитивних емоцій і світлої енергетики від чудового виступу талановитого молодого музиканта.

Тетяна СКОРИК,
викладач по класу гітари.

Додати коментар