«Ярмарок професій»: про майбутнє думаємо сьогодні

0

12 жовтня Макарівський районний Центр зайнятості спільно з районним відділом освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації в приміщенні кінотеатру «Ольвія» провели масовий профорієнтаційний захід – «Ярмарок професій». В ньому взяли участь представники 8 навчальних закладів та 180 учнів загальноосвітніх шкіл району.

Також були запрошені й вчителі. «Ярмарок професій» завжди був у полі уваги й інших бажаючих громадян, котрі мають дітей чи внуків, які через рік-два теж поповнять ряди випускників шкіл. Тож і цього року представники родин і сімей були присутні в залі. Відкрила захід заступник директора Макарівського РЦЗ Надія Мигрин. Вона наголосила на тому, що одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, і є однією з умов відчуття життєвої повноцінності.

Представники навчальних закладів цікаво представили їх та факультети, а також розповіли про умови вступної компанії 2017 року. Спільно з учнями спробували також вирішити питання, що ж має обиратися: людина для професії чи професія для людини? Після закінчення «Ярмарку професій» учні поспілкувалися з представниками ВНЗ та коледжів і отримали буклети з інформацію, яка їх зацікавила.

Валентина ХАЛІМАНЧУК,
директор Макарівського Центру зайнятості.

Додати коментар