Продовжується боротьба за чемпіонство у Першій Лізі

0

В суботу 8 жовтня відбулося всього лише два матчі Першої ліги. У Гавронщині зустрічались «Стимул» та «Фоса», яка була номінальним господарем. Як і передбачалось, «гості» повинні були взяти три очка без особливих проблем. Це вони і зробили: на чотири голи «Стимулу», «Фоса» відповіла одним. Остаточний рахунок – 4:1 на користь «Стимулу», який продовжує боротьбу за чемпіонство.

p_lДругий і останній матч цього туру відбувся у Соснівці, де «Старт» (Вільне) зустрічав гостей з Андріївки та одного з лідерів чемпіонату – «Альянс».

Гра вийшла результативною, але ця результативність, як кажуть, була в «одні ворота». Черговий розгром від «Альянсу». Матч закінчився з рахунком 13:2 на користь гостей, які також продовжують боротьбу за чемпіонство.

Матч ФК «Карашин» – СК «Макарів» мав відбутися в Макарові на День селища, але номінальні господарі на гру не з’явились, тому їм знову зарахована технічна поразка -/+

15.10.2016 р. 16 тур (міс це пров едення ) Перша ліга:
– с. Карашин. ФК «Карашин» – ФК «Маковище»;
– с. Андріївка. «Альянс» (с. Андріївка) – «Стимул» (с.Гавронщина);
– с. Королівка. «Колос» (с. Королівка) – СК «Макарів».

ФК «Макарів » – чемпіон !!!

v_l

9 жовтня відбувся лише один матч у Вищій лізі. Ця гра виявилась чемпіонською. Зустрічались у Мотижині: «Колос», що був перед цією грою на другому місці, та ФК «Макарів», який закріпився на першій сходинці. Погода була геть не футбольною і тому невелика кількість глядачів спостерігала за цією грою. Макарівці без проблем виграли в опонентів з рахунком 3:0. Ця перемога забезпечила за один тур до кінця чемпіонату Макарову чемпіонство, яке вони виграють вже вдруге поспіль, з чим їх і вітаємо!

Матчі «Партизан» (смт Кодра) – ФК «Грузьке» та «Альтіс» (с. Копилів – «Здвиж» (с. Маковище) не відбулись.

«Партизан» – ФК «Грузьке» +/-
«Альтіс» – «Здвиж» -/+

16.10.2016 р. 14 тур (міс це пров едення ) Вища ліга:

– смт Макарів. ФК «Макарів» – «Партизан» (смт Кодра).
– с. Наливайківка. «Здвиж» (с. Маковище) – «Колос» (с. Мотижин).
– с. Грузьке. ФК «Грузьке» – «Атрибут» (с. Копилів).

Запрошуємо вболівальників підтримати свої улюблені команди!

Андрій КАЗМІРЧУК.

Додати коментар