Ініціативу волонтерів підтримуємо!

0

Дуже гарна ініціатива започаткована в нашому районі – щоп’ятниці сільські ради відвідують Київський військовий шпиталь та Реабілітаційний Центр для воїнів АТО. Дуже потрібну справу роблять волантери, адже дійсно, війна – це трагедія і біль не тільки тих воїнів та їх родин, – це біль всього українського народу. Тому ми повинні розділити її порівну і віру в прекрасне майбутнє помножимо на всіх людей, що живуть в нашій країні, і віри стане в мільйони разів більше, а болю в мільйони разів менше.

kop_v2Звісно, громада села Копилів не залишилась байдужою і охоче підтримала таку прекрасну ініціативу. Я вдячна пані Оксані Герасименко волонтеру та координатору Макарівського Центру допомоги військовим за її тверду громадянську позицію та важливу і дуже необхідну роботу.

Дуже дякую за розуміння і підтримку громади, яка охоче відгукнулася на пропозицію провідати поранених, які лікуються в шпиталі. Так, у Копилові справді живуть прекрасні люди – добрі та щирі. З великою любов’ю готували вони смачні страви – велика подяка Вам від мене особисто та від наших воїнів – Анні Лисенко за смачну тушкувану картоплю, пиріжки та налисники; Наталії Бенцак – за фарширований перець, помідори та компот; Тамарі Чижевській за груші та помідори; працівникам ДНЗ “Дзвіночок” Ірині Коваль, Лєні Коваль Тетяні Кантимир за смачні пиріжки та пампушки; Гання Левченко Ганні і Валентині Корчевській за смачну кашу та налисники з сиром; Миколі Ковалю за печиво і Раїсі Коваль за смачненькі голубці. А місцевим підприємцям Сергію Василенку, Ніні Дубик, Віктору Якимчуку, Олександру Бабенку та Гулам Рабані дякуємо за м’ясо, рис, сир та борошно для приготування страв.

Велика подяка господиням Ганні Левченко, Тамарі Чижевській, Анні Лисенко, які самі поїхали, щоб почастувати і принести радість нашим воїнам, поділилися частинкою своєї доброти, особисто частували їх і спілкувалася з ними, адже не тільки їжа їм потрібна, а й підтримка словом.

Дякую й Тетянці Попович, яка на власному малюнку – подарунку для нашого воїна написала: «Я радію з того, що я живу в Україні, я її дуже люблю!»

ТОЖ ЛЮБІТЬ, СВОЮ КРАЇНУ, СВОЮ РОДИНУ, СВОЮ ЗЕМЛЮ! ЛЮБОВ ПЕРЕМОЖЕ! Дякую всім за розуміння та підтримку!

З повагою, Раїса Чижевська,
сільський голова.

Додати коментар