Пора мрій, планів і дії

0

Молодість – найкраща пора в людському житті. Це час шалених пригод і сміливих учинків, безкраїх можливостей і починань. Прогавити «золоті» юні літа в постійних турботах, або ж навпаки – в невгамовних веселощах – дуже легко. Однак тих, хто зумів правильно поєднати всі аспекти сучасного життя, без вагань можна назвати щасливими.

Молодь, яка проживає в селищі Кодра, може похвалитися своєю активною життєвою позицією. Серед них рідко зустрінеш безвідповідальних, пасивних юнаків та дівчат із вузьким колом інтересів. Замість сидіння годинами вдома за комп’ютером, чи перед телевізором, вони оберуть спілкування з друзями й близькими.

Саме тому свята тут завжди проходять гамірно й весело, та не без пригод. Збирається молодь, зазвичай, в Будинку культури, що вже став невід’ємним символом кожного вихідного дня, коли так важливо відпочити у колі найближчих знайомих, дізнатися важливі й цікаві події, що відбулися в рідному селищі. 

Особливі дати, такі як державні й релігійні свята, або знакові дні в історії Кодри, відбуваються на великому танцювальному
майданчику, якому надає таємничості й урочистості ліс, що розкинувся довкола.

Та лише гуляннями й веселощами життя кодрянської молоді не обмежується. Вже не один рік поспіль тут діє футбольна команда «Партизан» – одна із найсильніших команд у Макарівському районі. Для гравців команди футбол уже давно не просто гра, для них це – сенс життя, а кожний матч, – як вершина, яку потрібно подолати. Саме тому вони хвилюються перед грою, немов уперше виходитимуть на поле. Підтримати улюблену команду приходять односельці й завжди щиро радіють успіхам
«партизан». Футболісти вже давно стали справжніми місцевими зірками, однак розуміють, що розвиватися завжди є куди.

Перешкодою на шляху до футбольного олімпу є повна непридатність для гри кодрянського стадіону «Маракана». Відсутність якісного газону й спеціально обладнаних місць для вболівальників ледь не призвела до виключення поля з переліку стадіонів, на яких мали проводитися ігри сезону 2016 року.

Однак, це все ж таки не завадило нашим хлопцям гідно представити рідне селище в Чемпіонаті району. Крім того, цього року команда «Партизан» ввійшла до Вищої футбольної ліги й боролася вже на іншому, престижнішому рівні.

Поряд із футболом молодь має й інші спортивні заняття. У Кодрі є невеликий тренажерний зал, оснащений кодрянцями власними силами. Туди з великим задоволенням ходять як хлопці, так і дівчата, аби завжди бути у відмінній фізичній формі. Молоді люди завжди цікавляться життям рідної Кодри, слідкують за останніми новинами. Безумовно, не можна не радіти тому, що все частіше останнім часом на важливі державні посади до органів місцевого самоврядування балотується молодь. Такі кандидати мають чітку позицію й завжди точно знають, що потрібно для того, аби розвивати селище на краще, модернізувати його і наблизити до світових стандартів.

Тішить серце, що юне покоління небайдуже ставиться до проблем інших людей. Старші учні школи цього року разом із вчителями-волонтерами їздити в госпіталь до атовців. Безперервно організовують збір коштів, одягу та їжі для тих, хто захищає нашу країну від навали агресора, а молоді бізнесмени стають спонсорами поїздок на окуповані території. Багато молодих хлопців із Кодри відрядили на фронт, і тому війна стала для нас важким тягарем, що не залишається без уваги. Душа радіє, що, попри негативні фактори, які в нову епоху сформувалися в суспільстві, багато людей змогли зберегти в собі юдяність і добропорядність, бажання розвиватися і йти вперед. Це молоде покоління – надія Кодри на процвітання, а України – на щасливе, безхмарне майбутнє!

Лілія МИЦКО, смт Кодра.

Додати коментар