«Депутат – це ланка, що пов’язує селищного голову з громадою!»

0

«Макарівські вісті» розпочинають нову рубрику і надалі спілкуватимуться з депутатами усіх рівнів. Сьогодні ж читайте інтерв’ю із депутатом Макарівської селищної ради Тетяною Новіцькою.

– Я ніколи до цього не була депутатом, – каже Тетяна Новіцька. – Але все колись трапляється вперше. Взагалі, вирішила взяти на себе таку велику відповідальність і, так би мовити, перевірити себе «на міцність». Так, не скажу, що ці 8 місяців пройшли легко. Інколи запитувала себе, навіщо взагалі за це взялась, але прагнення трохи навести порядок в селищі, внести свій вклад та змінити життя громади на краще пересилювало і вже через кілька хвилин йшла працювати далі.

Звісно, є ті, що не задоволені моєю роботою, однак, я сподіваюся, що задоволених усе ж більше. Бувають спірні питання (як-от на вулиці 8 Березня, між сусідами щодо земельної ділянки), чи про приватизацію на вул. Першотравневій. Однак у питаннях, що у моїй компетенції, я стараюся надати консультацію, чи просто пораду, у першу чергу, як людина.

Та попри це, за невеликий, здавалося б, період депутатства, вже помітна та робота, яку весь депутатський корпус, спільно з Макарівським селищним головою Вадимом Токарем, робить по своїх округах. Зокрема, по моєму 19-у округу було частково прокладено асфальтове покриття по вул. 8 Березня, іншу частину вулиці плануємо заасфальтувати трохи згодом, бо є певні труднощі, шукаємо меншу техніку, адже провулочок вузенький і велика техніка просто може пошкодити людські паркани.

Роботи провели і в селі Зурівка, що також є частиною мого округу. Раніше по дорогах не можна було проїхати восени та навесні, адже ґрунтовки розмивало і стояли калюжі. Тепер по вул. Дачна та Горького розрівняли землю і висипали щебінь, щоб надалі зробити асфальтоване покриття, і я рада, що ця велика та не зовсім легка робота завершується. Із планів, які хотілося б втілити найближчим часом, можу, зокрема, назвати такі: завершити процес освітлення вулиці Першотравнева та Промислового провулку, у наступному році зробити пляж і рибацькі місточки на річці з боку хлібозаводу, а також навпроти нього – зупинку «на вимогу», адже багатьом людям незручно добиратися додому через велику відстань між зупинками «Автопарк» та «Автостанція», налагодити вивіз сміття (багато хтр створює стихійні сміттєзвалища, виносячи усе до річки і забруднюючи її). Однак, задум про зупинку «на вимогу» біля хлібозаводу може реалізуватися лише за умови, якщо на це дасть згоду «Укравтодор»…

Хочу сказати: депутат – це ланка, що пов’язує селищного голову з громадою. В його обов’язки входить складання актів на субсидії, різноманітних довідок і я пишу багато характеристик для навчання, у військкомат тощо. Якщо не знаю людину особисто, питаю в сусідів, щоб написати свій відгук максимально об’єктивно. Саме люди дають пропозиції по покращенню округу, а я, в свою чергу, передаю їх до голови селищної ради і тоді він може посприяти у вирішенні питання.

Так, за допомогою активних громадян по вул. Першотравнева було зроблено кронування дерева і замість знищити рослину, лише обрізали гілки, які заважали електропроводам. Тож була задіяна і громада, і селищна рада, а головне – робили все
гуртом.

Тішить також підтримка інших місцевих депутатів, з якими часто радимося про те, як краще вирішити ту чи іншу пробле-
му. Завдяки тому, що депутати 7 скликання дружні та активні, робочі стосунки давно переросли в дружні. І саме з такими людьми, як на мене, вдасться досягти вищого рівня розвитку нашого Макарова.

Спілкувалася Юлія ЗВЄРЬКОВА .

Додати коментар