А де ти купатимешся цього літа?

0

Настя, 17 років:

– Зазвичай, коли хочу розслабитися та позагоряти, не «видумую велосипед» та йду одразу на Здвиж. Я мешкаю поблизу річки, у приватному будинку, тому до берега мені йти хвилин зо дві.

А там можна вибирати будь-який вид дозвілля – чи то купатися, чи то з місцевими рибалками з вудочками посидіти, чи просто пройтися берегом і послухати невгамовних жаб.

Сашко, 19 років:

– Коли нам з друзями хочеться попірнати, пострибати у воду «бомбочкою», беремо велосипеди і відправляємося у Маковище на озеро. Пляж там відносно невеликий, але вода завжди чудова, мені подобається, що там чисто. Однак, немає затінку, тому їдемо туди, зазвичай, після 7 години вечора.

Іра, 23 роки:

– А я з родиною їжджу відпочивати у аквапарки Києва. Чомусь не довіряю місцевим водоймам: адже там можуть бути усілякі погані бактерії, та і забруднені водойми у нас, тож переживаю за свою маленьку дитину. Розумію, звичайно, що і в аквапарках не все ідеально, та все ж хочеться вірити, що люди, які там працюють, виконують свою роботу добросовісно.

Андрій, 20 років:

– З дитинства і до сьогодні кожне літо проводжу на Масці. Їздимо з друзями на авто, декілька разів навіть залишалися ночувати на березі. Мені подобається пляж і вода, взагалі, якась особлива атмосфера цього місця, бо з ним пов’язано багато незабутніх та важливих моментів життя. Бував і на інших популярних «макарівських курортах», але такого задоволення, як від купання на Масці, ніде поки не отримав.

Віктор, 18 років:

– Моя бабуся мешкає у Гавронщині, тому я часто приїжджаю до неї, а заразом і на дамбу, де купається багато гавронців, та і з інших сіл також деякі знайомі приїздять туди. В принципі, за декілька років спостеріг, що дамба – місце, де дівчата, в основному, загоряють, а хлопці прагнуть «покрасуватися» – витворяють перед дівчатами різні трюки у воді (часом навіть небезпечні!). Але, загалом, там завжди весело. Інколи я проводжу там по кілька годин, аж до пізнього вечора.

Дмитро, 36 років:

– Якщо відпочиваю в Макарівському районі, то перевагу надаю пляжу «Почепин». Часто купаємося там з родиною, мені подобається, що це місце окультурене і є чи не найпопулярнішим пляжем для відпочинку для макарівців та жителів довколишніх сіл.

Юлія ЗВЄРЬКОВА

Додати коментар