Знайомство з футбольною командою: «Атрибут»!

0

Сьогодні знайомимося з ФК «Атрибут» с. Копилів, що була створена 2006 р. і будувалася на ентузіазмі молодих хлопчаків, які хотіли розвивати футбол та дарувати радість вболівальникам. Першою назвою команди була – «Аякс». Команда вже з 2007 р. – постійні учасники Вищої ліги, переможці кубку Макарівського району (2013) та супер-кубку, володарі ювілейного «Кубку пам’яті О.М. Меля» (2012), хлопці вигравали всі Кубки щорічних турнірів і вреші Копилівський футбольний стадіон став найвідвідуванішим у Макарівському районі! Поспілкувався з одним із «старожилів команди» – Сергієм Погорєловим.

– Розкажіть трохи про себе. Де починали грати і як дійшли до цієї команди?
– Та все, насправді, дуже просто. Я народився грати в цій команді. І допоки вона існуватиме – існуватиму і я в ній.

– Вам тільки 24 роки. Скільки часу ще збираєтеся пограти?
– Оскільки ми граємо в «любительський футбол», у нас немає контрактів і обмежень у віці. От коли вболівальники «Атрибута» перестануть нам аплодувати, коли я перестану отримувати задоволення від гри – тоді й закінчу з футболом.

– Питання щодо минулого сезону. Як вважаєте, коли Ваша команда втратила чемпіонство?
– Напевно, минулого сезону ми були найближче до чемпіонства за останній час. Ми могли впевнено стати ними. Але виїзна гра в Мотижині проти «Колоса»… Це був ніби «холодний душ» для команди, через це oliми й не стали чемпіонами.

– Який матч минулого сезону Ви запам’ятали найкраще?
– Гра з ФК «Макарів» на виїзді. «Бартез» (авт. – «прізвисько» гравця ФК «Макарів», насправді Роман Головатюк) з штрафного не дав нам тоді виграти, тож рахунок був 1:1.

– Хто для Вашої команди є принциповим суперником і чому?
– Я думаю, ФК «Макарів», якщо стосовно до турнірних задач. А ще є дербі для душі. І це в нас – «Альтіс».

– Який гравець, на Вашу думку, є на даний час сильнішим в нашому районі?
– Однозначно Костянтин Депутат (авт. – одноклубник). Непрохідний центральний захисник. Він просто «звір», це вражає і лякає водночас (сміється).

– На якому полі завжди тяжко Вашій команді грати?
– Кодру враховувати не будемо, бо там немає поля. А так… чомусь у Калинівці я відчуваю себе некомфортно, проти кого б ми не грали.

– Які прогнози на цей чемпіонат?
– Я вже так давно мрію почути: «Аякс – чемпіон!» (авт. – «Аякс» перша назва команди «Атрибут»). Зроблю все можливе, щоб ця
мрія здійснилась і ми вибороли перемогу.

– Опишіть свій звичайний день. Чим ви займаєтеся? Як відпочиваєте?
– У мене не буває «звичайного дня». Кожний день – це щось нове. Нова сторінка життя, яку я намагаюся прожити яскраво.

– Що можете побажати футбольному світу у макарівському районі?
– Футболістам хочу побажати адекватних суддів. Суддям побажаю бути чесними і відданими своїй професії. Федерації Футболу – успіхів. Ну а вболівальникам – видовищності та феєричності матчів!

Андрій Казмірчук.

Додати коментар