Змагались шахісти й волейболісти

0

23 квітня в м. Іванків відбулися зональні змагання з волейболу та шахів у рамках обласної спартакіади серед сільських і селищних рад, яку проводить обласна спортивна організація «Колос». На змагання прибули Бородянський, Поліський, Івнківський та Макарівський райони. Грали за круговою системою. Команда-переможець виходить до фіналу.

Наш «Автомобіліст» успішно зіграв і переміг команду з Полісся. Друга зустріч відбулася з сильною командою з Бородянки. Грати було нелегко, проте наші хлопці показали хорошу гру (17:25, 18:25).

Наступного суперника – власне господарів змагань – наша команда обіграла по партіях 2:0 і посіла ІІ місце
в групі. А макарівець – шахист – Анатолій Заріцький став переможцем в особистій першості.

Наступного дня в Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей» відбувся заключний кубковий турнір з волейболу. Ініціатором виступили члени команди з Музич (керівник Анатолій
Тарасюк). Вони привезли з собою Кубок, грамоти для нагородження. Змагання відбулися спільно з РСТ «Колос», за підтримки сектора з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації.
В турнірі взяли участь 6 команд: дві з села Королівка – «Зоря -1» і «Зоря -2», з села Ніжиловичі – «Факел», з Макарова – «Інтер» та «Автомобіліст» і «Музичі» з Києво-Святошинського району.

Свої перші зустрічі макарівські спортсмени виграли відповідно у команд «Зоря-1» та «Факел» і вийшли до півфіналу. Тут вони змагалися з «Музичами» та «Зорею-2». Напруженою була гра між командами «Інтер»
та «Музичі» і, врешті решт, з рахунком 2:1 перемогу отримали гості з Києво-Святошинського району. Вони вийшли до фіналу і зустрілися з «Автомобілістом», який обіграв «Зорю-2» з рахунком 2:0.

Фінал, як і очікували спортсмени та вболівальники, вийшов цікавим і непередбачуваним. Перша партія була за «Музичами», друга – за «Автомобілістом», який в третій партії вів у рахунку 8:6, але перемогу не втримав і програв, насамкінець, з рахунком 15:12.

Отож, Кубок повернувся в Музичі, але оскільки він – перехідний, то чекає на наступного володаря.

Анатолій ПРОЦЕНКО,
голова Макарівського районного
спортивного товариства «Колос».

Додати коментар