Переможці чемпіонату області

0

Нещодавно, в місті Києві у тирі «Схід»з нагоди Міжнародного Дня інвалідів відбувся відкритий чемпіонат з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та з вадами слуху. Вперше до участі в ньому було залучено воїнів АТО. І їх спортивний дебют виявився вдалим.

З кожним роком все більше учасників прибувають на змагання з різних місць Київщини. Ось і цьогоріч в чемпіонаті взяли участь представники міста Біла Церква – громадська організація «Спорт для людей з інвалідністю, любителів регбі «Мета» – три спортсмени-«візочники», з міста Ірпінь – громадська організація «Міська Спілка ветеранів-учасників АТО міста Ірпінь» – п’ять спортсменів-учасників АТО, учасники з Баришівського району, Сквирського, Фастівського, міста Переяслав-Хмельницький. Також у чемпіонаті взяли участь представники Макарівської районної громадської організації – спортивний клуб інвалідів «Фенікс» (три спортсмени, два– учасники АТО).

20 учасникам змагань, з них: чотирьом – з вадами слуху і семи інвалідам-АТОвцям треба було виконати вправу № 9 з малокаліберної гвинтівки в положенні «лежачи» на відстані 50 метрів, зробивши 10 залікових пострілів. 4 «візочники» виконували цю вправу сидячи.

Sport_in2На урочистому відкритті чемпіонату начальник регіонального Центру «Інваспорт» Марія Віниченко проінформувала присутніх про досягнення спортсменів Центру, а та кож подякувала учасникам АТО за їх вклад в оборону України, боротьбу за її Незалежність і закликала їх до активної участі у фізкультурно-спортивній реабілітації та участі в обласних чемпіонатах і Кубках з різних видів спорту, до участі в Паралімпійському і Дефлімпійському русі, який діє в Україні.

За тим головний суддя змагань, Заслужений тренер України, Заслужений працівник з фізичної культури і спорту України Алла Томченко ознайомила всіх, як будуть відбуватися змагання.

За підсумками чемпіонату медалі переможців та «Дипломи» відповідних ступенів були вручені спортсменам – «візочникам» з Білої Церкви та Сквири, баришівським спортсменам з вадами слуху. Друге місце серед спортсменів-атовців виборов Євгеній Ситенко з результатом 87 очок (с.Калинівка, Макарівського району). Спортивним дебютом нинішній чемпіонат став і для наших земляків Віталія Шваба та Миколи Омельченка.

Вітаємо переможців та призерів нинішнього чемпіонату з кульової стрільби і сподіваємось на розвиток цього виду спорту.

Олександр КАУРАЙНЕН,
директор ДЮСШ інвалідів Київського
регіонального Центру «Інваспорт».

Додати коментар