Відсвяткували 399 рік народження

0

17 жовтня жителі Забуяння всі дружною сільською родиною святкували День села. Кожне місто чи село має свою історію, традиції та звичаї і наше – не виняток. Історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління вже 399 років. Адже саме стільки виповнилось селу Забуяння! Вітав цього дня своїх односельчан сільський голова Михайло Герасименко, який зазначив, що Забуяння – прекрасне село, в якому живуть хороші та щирі люди. Побажав всім міцного здоро’я, достатку, радості, миру та любові. 

Поздоровлення з нагоди значної події отримали жителі села, які брали участь у антитерористичній операції. Також сільський голова вручив «Подяки» настоятелю церкви, директору школи, завідуючій дитячим садочком, керівнику ФАПом та спонсорам, які допомагають і роблять внески у розвиток та життєдіяльність села. Також відзначили старожилів села, тих людей, хто найстарший за віком, чиї скроні вкрила сивина,
чиї руки в мозолях, а життєва мудрість є повчальною книгою для молодшого покоління.

Далі розпочався святковий концерт, на якоку своїм співом та запальними танцями, привітали односельчан найменші жителі села. А яке свято без конкурсів та розваг? Тож проведено конкурс з поїдання вареників. Також для дітей організували розваги на батутах, солодку вату, а для дорослих – святкову дискотеку.

Не обійшлось без святкового частування ухою та пловом, короваєм та гарячим чаєм. А завершилось дійство святковим салютом, який подарував дітям та дорослим веселий настрій.

Свято вдалося на славу! Отож всі односельчани будуть з нетерпінням чекати наступного Дня села.

Додати коментар