День працівників харчової промисловості

0

Це професійне свято було встановлено у 1966 році і відзначається у третю неділю жовтня. Підприємства харчової і переробної промисловості відіграють провідну роль у забезпеченні населення продовольчими товарами в усьому світі. В цьому році День працівників харчової промисловості припав на 18 жовтня. Це свято не оминуло і наш Макарівський район, а саме село Червону Слободу, оскільки там знаходяться підприємства: ДП МПД «Укрспирт» та ТОВ «Слобода Ко». 

Колектив підприємства відзначав це свято в понеділок, 19 жовтня. День працівника харчової промисловості для мешканців Червоної Слободи – це і як День села! Оскільки тут працює велике підприємство, яке забезпечує мешканців села роботою та вчасно виплачує заробітну плату, це свято відзначає багато громадян.

Саме в цей день трудові колективи з односельцями зібралися в Будинку культури. Голова райдержадміністрації Тетяна Семенова привітала працівників з професійним святом. Побажала успіху, процвітання, а також наголосила, що як керівник району – допомагатиме громаді. До вітального слова долучився і кандидат в депутати до районної ради від політичної партії БПП «Солідарність» Микола Нечай, який теж привітав працівників з професійним святом і наголосив, що проблемами села буде опікуватись і при нагоді допомагати громаді у вирішенні складних питань.

До привітання долучилася і сільській голова Валентина Панова та шкільні колективи і аматорський колектив «Оріани» (керівник Олександр Прокопенко).

Інф. «М.в».

Додати коментар