ФК «Здвиж» продовжує перемагати

0

Дебютант обласної першості зіграв уже шосту зустріч у гостях і здобув там четверту перемогу.

Гру 6-го туру проти ФК «Васильків» команда ФК «Здвиж» змушена була проводити без кількох основних виконавців. І саме головне без свого граючого президента Євгена Черналівського, який у попередній грі зламав палець на нозі.

Уже в дебюті гри хлопці з Маковища з пенальті пропустили гол. Коли ж на початку другого тайму ФК «Здвиж» отримав у свої ворота другий гол, то здавалося що перемогу святкуватимуть господарі. Однак не пройшло і чотирьох хвилин, як футболісти з с. Маковище вирівняли ситуацію на полі. Спочатку свій третій гол у сезоні провів Сухенко, а потім капітан команди Боримський з пенальті зрівняв рахунок. А під завісу драматичного матчу один з братів-близнюків Горбецьких, на цей раз — Сергій, забив переможний м’яч.

Команда ФК «Здвиж» святкує свою четверту перемогу і продовжує перебувати в групі лідерів.

ФК «ВАСИЛЬКІВ» – ФК «ЗДВИЖ» – 2:3 (Піонт, 2, пн, Лагутін, 51 – Сухенко, 52, Боримський, 55, пн, С. Горбецький, 88).