Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

КОЛОНЩИНСЬКІ СВЯТКУВАННЯ


5 жовтня 2019 року із самого ранечку від найменшого до найстаршого мали клопіт, бо кожен посвоєму готувався до програми святкування Дня Села. 9 жовтня Православна церква поминає апостола любові Іоанна Богослова. Саме на це свято в Колонщині було збудовано та освячено декілька століть тому перший православний храм, – відтак колонщинці цей день вважають своїм храмовим святом.Уже традиційно учні Колонщинської ЗОШ власними руками створили чудові роботи. Яскрава осіння палітра з листочків та квітів прикрасила виставку парасольок, а гарбузовий урожай-2019 ожив, заграв комедійними героями та підбадьорював усіх присутніх. Велику кількість квітів люб’язно надали для святкування працівники «Садового центру» з Березівки. За що щира вдячність Ользі Лобатій та Олександру Буханенку. Вони, як завжди з нами! Об 11.00 розпочалася товариська зустріч-турнір з волейболу поміж учнями Колонщинської ЗОШ та Макарівського ліцею. А в цей час для них колонщинські господарочки готували смачну піцу, тортик та гарячий чай. Команди зіграли чотири рази – гостям сподобалося, бо хотіли грати ще. Було надзвичайно цікаво, повчально та весело. Команди отримали в подарунок волейбольні м’ячі. Щиро дякуємо директорці Макарівського ліцею Надії Українець за підтримку і допомогу. Святкову програму розпочали чарівні ведучі – Таня Безсмертна, яка своїми жартами, та Альона Шкляр талановитим співом надали дійству особливого шарму.

Та найголовнішими учасниками події, звичайно ж, були наші дітки. Адже традиційно до цього свята готуються всі, починаючи з дворічного віку. Разом з Яною та дітками «гуляло все село»: їхній запальний танок нікого не залишив байдужим. Зворушливі почуття викликав у глядачів і дитячий танок, який під керівництвом Олени Лаврик виконали найменші наші жителі, і він також залишиться в спогадах назавжди. Голос, що вражає своєю чистотою і проникливістю звучить й досі в наших серцях. А належить він нашому односельчанину Івану Никитюку, який подарував нам усім декілька пісень. Безперечно, родзинкою всього цього дійства був виступ навоствореного колективу місцевих жителів «Вербиченька». Це перший їх публічний виступ, але прихильників у них уже є багато.

…Погода постійно змінювалася, навіть накрапав дощик. Але, як тільки вийшли на сцену красуні з ансамблю «Джерело», – відразу виглянуло сонечко і потепліло, бо своєю вродою та чарівним співом дівчатка підкорили навіть небо. Звичайно, за традицією, згадали та привітали піснею учасників АТО, наших героїв, старожилів, яким за 90, новонароджених, привітали зі святом піснею всіх освітян, працівників дошкілля, колектив сільської ради, бібліотечних працівників. Також у ці дні відзначається Всесвітній День Пошти. Тому всі найкращі вітання наша громада шле людям, які своєю працею дарують нам радість спілкування на відстані. Особливий подарунок – яскравий велосипед від нашої громади вручили листоноші Ганні Василівні Дяків. Дякуємо від громади всім підприємцям, хто готував смачну їжу, організовував все це чудове дійство.

Юлія ПЕЛЕШОК,
сільський голова.

Tags: , , , , , ,

Залишити відповідь