Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

«ЛОЖКА ДЬОГТЮ В БОЧЦІ З МЕДОМ»


Останнім часом Макарів змінюється на краще. Встановили вуличне освітлення біля фонтанів, нові лавки з урнами, реконструйовано фонтани, заміняють й прокладають нові тротуари…Не так давно відкрито оновлений сквер «Молодіжний», встановлено огорожу з вуличним освітленням біля річки Здвиж. Всі ці зміни зроблені для нас, місцевих жителів, гостей, аби нам було комфортно й приємно. Але, як кажуть, знайдеться «ложка дьогтю в бочці з медом». Цією «ложкою дьогтю» є вчинки осіб-вандалів, які заради втіхи чи власної наживи ламають, знищують,
руйнують надбання громади. Ось нещодавно з огорожі біля річки позбивали кришки на стовпчиках. І не одну, і не дві. Я нарахувала 18! Знайомі бачили, що збиті кришки лежали з іншої сторони огорожі. Коли прийшла сфотографувати наслідки нічної пригоди, то акуратно стояли за огорожею лише дві кришки, решти вже не було. Куди вони поділись, на жаль, мені не відомо. Можливо, як кажуть у народі, у них «виросли ноги».

Такі негідні вчинки не перші. Раніше на цій ділянці було встановлено залізобетонну огорожу. Й регулярно молодь, на спір чи перевіряючи свою силу, розбивала секції. Невже комусь заважає огорожа, не хочеться жити в комфортному, красивому містечку? Невже байдуже до змін? Невже хочеться жити в кам’яному віці?

P.S. В середу, 25 вересня, було вже відновлено пошкоджені частини огорожі.

Катерина ОМЕЛЬЧЕНКО.

Tags: ,

Залишити відповідь