ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

0

Вони рятують всіх і все, приходять у скруті на допомогу, приборкують стихію і роблять наше життя безпечнішим – вони рятівники. Своїм фахом ці люди обрали надзвичайно шляхетну справу – оберігати людське життя та матеріальні надбання держави від нищівної вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій.

Щороку, 17 вересня, згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року відзначається День рятівника. Саме цього дня начальник Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області підполковник служби цивільного захисту Володимир Харченко разом з начальником 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Макарів капітаном служби цивільного захисту Олександром Іваненком привітали колег з професійним святом.

– Ви присвятили себе вкрай потрібній, відповідальній, складній, і водночас, небезпечній справі, – сказав Володимир Михайлович. – Цілодобово ви знаходитесь на варті безпеки громадян, завжди готові до боротьби з незваним лихом, допомагаючи тим, хто потребує порятунку. Лише відважні, сміливі та професійні люди можуть виконувати цю важливу місію, адже для збереження життя людей вам доводиться ризикувати своїм здоров’ям, а інколи й життям. Вони побажали міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру, злагоди та перемог, як в особистому житті, так і у сповненій тривог та небезпек службі. 32-й Державній пожежно-рятувальній частині смт Макарів Макарівська селищна рада презентувала 20 захисних касок. Також подарували зварювальний апарат із захисною маскою (підприємство «Монолітбрук»), оргтехніку (підприємство «Хаусбетон»), 4 пожежні рукави (приватний підприємець Микола Синько). Не залишився без подарунків і 50-й Державний пожежно-рятувальний пост с. Бишів. Він отримав 14 комплектів нової форми від ТОВ «Умедогруп».

Марина ІЛЬЧЕНКО.

Додати коментар