Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ВІДБУЛИСЯ ТРАДИЦІЙНІ ЗМАГАННЯ

Минулої суботи на Центральному районному стадіоні імені М.Х. Бруквенка відбулися традиційні змагання з армреслінгу та гирьового спорту, присвячені Дню незалежності.

Так, з гирьового спорту у ваговій категорії до 70 кг переможцем та призерами стали макарівці Віктор Тиндик, Володимир Завєрюха і Сергій Мельниченко. У ваговій категорії до 80 кг – Віталій Люшенко та Андрій Новиченко з Ніжилович.

У змаганнях з армреслінгу місця розприділилися таким чином: серед макарівчан у ваговій категорії до 70 кг виборов І місце Володимир Завєрюха, а призерами стали Сергій Мельниченко та Ігор Тоткайло.

А у ваговій категорії до 80 кг на І місці став макарівчанин Євген Слабковський, призерами змагань повернулись в Ніжиловичі Андрій Новиченко та Віталій Люшенко.