Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

МАКАРІВСЬКИЙ РС ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ


З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж на території Макарівського району, інформуємо населення вражаючим аналізом пожеж.

З початку року в межах району виникло 334 пожежі, в минулому році на цей період було 148 пожеж. Досить вражаюча і особливо бентежна статистика, коли розумієш, що більшість випадків виникнення цих пожеж є людська недбалість та необережність. Два літні місяці були не менш жахливими – 39 пожеж за два місяці: 10 – господарчих будівель у селах Пашківка, Мар’янівка, Козичанка, Андріївка, Грузьке та смт Макарів; 4 – житлові будинки в селах Фасова, Маковище й смт Макарів, де під час ліквідації пожежі були виявлені тіла 2 загиблих власників будинків та госпіталізовано чоловіка з тяжкими опіками тіла, який намагався приборкати пожежу самостійно. Також у Макарові – по вул. Проектній відбулося загорання квартири на 4-му поверсі. На щастя мешканці будинку були вчасно евакуйовані тому ніхто не постраждав. З транспортними засобами не менше біди: згоріли три автобуси, мопед та з початком періоду збирання врожаю від вогню зіпсовані два комбайни.

Решта пожеж – наболіла тема рятувальників нашого краю. Мова йде про трав’яний настил загальною площею 5 га землі. Вкотре вогнеборці закликають бути уважними й обережними. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не грайтесь з вогнем – він не пощадить нікого!

Tags: , , , , , ,

Залишити відповідь