Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

«ЕЙ, КУДИ ВИ?!!»


У Макарові регулярно курсують мікроавтобуси (маршрутки) «Макарів – Київ», «Кодра – Київ», «Борівка – Київ». Для жителів району це дуже зручно. Але як завжди не можливо обійтися без курйозів. 

Нещодавно чекала на автобус, аби дістатися до роботи. Йшов дощ, сховатися від нього було нікуди. Нарешті на горизонті з’явився мікроавтобус. Подала сигнал рукою, щоб водій зупинився. Але маршрутка, не зменшуючи швидкості, промчала мимо. «Ей, куди ви?!! А ми?», – пролунало у слід (на зупинці була не лише я).

Та що вже вдієш? Галасуй, не галасуй, а вже нічого не зміниться. Обурені пасажири залишилися мокнути під дощем, чекаючи наступного автобуса. На жаль, ми не встигли записати номер транспорту. А то хай би всі знали ім’я такого «героя дня»! Хочу зазначити, що такі випадки, на жаль, непоодинокі. До того ж, коли скаржишся з цього приводу водіям, у відповідь чути: «Тут не далеко, й можна прогулятися». Це ще більше обурює. Якщо людина чекає на транспорт аби під’їхати, то у неї на це є своя причина. Окрім того, пасажири сплачують за проїзд, а не їдуть за «спасибі». Не можу мовчати й про те, що часто деякі водії мікроавтобусів за кермом спілкуються по телефону і у цей момент керують транспортом однією рукою. Такі дії підвищують ризик втрати керування. А нам, пасажирам, хочеться цілими й неушкодженими дістатися свого місця призначення.

Також хочу додати, що є й ввічливі,чуйні, відповідальні водії. З ними згоден їхати до будь-якого міста – хоч близько, хоч далеко. Хотілося б щоб таких водії було побільше!

Катерина ОМЕЛЬЧЕНКО

Tags: , ,

Залишити відповідь