Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

У «АРСЕНАЛА» 30 ЗОЛОТИХ!


З січня по травень цього року вихованці Макарівського спортивного клубу «Арсенал», який очолює Василь Симоненко, 12 разів брали участь у змаганнях різного рівня з кіокушин-карате, зокрема, у відкритих чемпіонатах області, чемпіонатах і кубків України, Європи та Міжнародних.

За цей час вихованці вибороли велику кількість медалей: 30 золотих, 24 срібних та 28 бронзових. Загальна кількість учасників у змаганнях – 126 спортсменів. Крім змагань, «арсеналівці» взяли участь у двох зимових школах, літній школі та першому Міжнародному спортивному таборі в Республіці Білорусія. Пройшли дві атестації на підвищення учнівських кваліфікацій майже 70 спортсменів. 10 чоловік пройшли суддівські семінари з врученням сертифікатів ІІІ-ї та ІІ-ї категорій. Серед самих наполегливих і кваліфікованих спортсменів є Олег Крамаренко з Макарова. Він займається вже більше 7 років і є багаторазовим переможцем не лише відкритих районних, обласних змагань, але вже декілька разів став золотим призером Кубків та Чемпіонатів України і Міжнародного турніру, котрий проходив в Білорусії по різних Федераціях карате-кіокушин (різних версіях).

З 30 червня по 7 липня цього року в м. Варна (Болгарія) відбувся XIII Міжнародний табір об’єднаних Федерацій KWU, де брав участь і вихованець Василя Михайловича Симоненка – Олег Крамаренко. Загальна кількість учасників табору – майже 1700 каратистів із 30 країн світу віком від 14 років та дорослі професіонали. Ці табори є дуже престижними, а відтак кількість учасників є обмеженою. У всякому випадку жоден вид єдиноборств не збирає таку кількість бійців. Приємно зазначити, що Василь Михайлович займається не тільки фізичним вихованням своїх підопічних. На початку червня він організував для каратистів екскурсію у православний монастир с. Білки, де ознайомились з життям та побутом монахів. Настоятель храму разом із священнослужителями провели невелику службу та пояснили дітям правила поведінки в православних храмах, а в кінці служби пригостили вечерею у трапезній.

«Арсеналівці» є постійними відвідувачами Музею ГО «Клуб воєнно-історичної реконструкції «Штурм», де директор музею Ігор Дворніков розповідає їм про події Другої світової війни, про події на Сході нашої держави, а також знайомить із предметами побуту та вжитку наших бабусь і дідусів. На даний час всі спортсмени готуються до спортивно-оздоровчого табору, що відбудеться в с. Рибаківка Миколаївської області. Майже половину транспортних витрат на дорогу оплатив фонд колишнього депутата Верховної Ради Руслана Сольвара. Також велику подяку висловлюють тренер та вихованці: колишній голові Макарівської райдержадміністрації Тетяні Семеновій, голові районної ради Олександру Гулаку, Макарівському селищному голові Вадиму Токарю, депутатам районної ради Олександру Євтушенку, Миколі Нечаю, Олександру Горбику, Миколі Синьку, приватним підприємцям Сергію Завалідрову, Анатолію Михайловському, Юрію Легенькому, приватному підприємцю Юрію Євтушенку, підприємству ТОВ «НВП «Аеротехніка-МЛТ».

Наприкінці хотілося б назвати найактивніших спортсменів-початківців, котрі в «Арсеналі» 1–3 роки, але у них уже є хороші досягнення в карате кіокушин. Це Богдан Курукін, Богдан Беденко, Андрій Бірюков, Олексій Петриченко, Олексій Олексієнко, Іван та Дмитро Собченки, Андрій та Віталій Малашок, Микита Білоус, Денис Босих, Олександр Коропатнік. Закінчення зимово-весняного спортивного сезону традиційно відзначили шашликами та рибною юшкою на природі – в Панському парку з батьками та дітьми і хорошим настроєм! Тепер, відпочивши, готуються до нового спортивного сезону, котрий розпочнеться з 1-го вересня. Проте навіть літом тренування не відміняються, щоправда вони проходять в дещо легшому режимі.

З 1 по 10 серпня 2019 року (10 діб) в с. Рибаковка Миколаївської області на базі «Морська хвиля» Макарівський СК «Арсенал» проводить дитячий спортивно-оздоровчий табір. Є вільні 10 місць. На проїзд на комфортний автобус по маршруту Макарів -Рибаковка-Макарів до 50 % знижки. З дітьми можуть їхати батьки. Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши на (066) 619-84-14; (067) 878-21-10.

Ірина ЛЕВЧЕНКО.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити відповідь