СВЯТО КУМА

0

У повсякденному житті і в потоці проблем ми часто губимо найдорожче, перетворюючи світлий день на сіру пляму. В ці нелегкі часи людям потрібно більше хорошого настрою та оптимізму. «Свято Кума» вже третій рік поспіль звеселяє громаду селища Кодра і не тільки – додає яскравих фарб цьому світові, дарує щирі усмішки і незабутні моменти, це найкращий привід зустрітися з кумами, рідними, друзями, повеселитись від щирого серця і відчути справжню атмосферу щастя, любові й добра. Слів не вистачає описати декор свята – танцювальний майданчик обведений різнокольоровими стрічками. На святі гостям були представлені еко-фото зони для пам’ятних фотографій: стенд прикрашений різнобарвними шовковими стрічками та штучними квітами, поруч з яким розміщувались лляні подушки, чарівний «Місток любові», обвішаний сердечками і з об’ємною назвою свята вгорі, українська хатинка з миролюбними лелеками на стрісі і тином з лози, а також стінка, де можна було набути образів справжніх кума та куми.

Гостей розважав гурт «Чекушка» під його запальну музику громада звеселялась наповну. Односельчан чарували своїми талан тами Андрій Стукало, який виконував пісні, та Мар’ян Гушта високою майстерністю гри на баяні. Привітати кодрянців прибув колектив «Комарівчанка» з села Комарівки, а також гурт «Чіп», котрі українськими народними піснями піддавали запалу!

Смачнючими варениками пригощали гостей справжні Кум та Кума. Також можна було поласувати шашликами, рибною юшкою, мохіто та ін. Дітвора теж не сумувала. На початку свята діток розважали аніматори забавними конкурсами та вікторинами і нагородженням – солодкими призами. Для їхнього задоволення були традиційні – батути, солодка вата, повітряні кульки, тату, рогатка та футбольне поле.

Від щирого серця дякуємо організаторам чудового заходу – «Свято Кума», підприємцям та всім небайдужим за фінансову підтримку, а також фірмі «Еко-Пал» за незабутній та вражаючий салют! Так весело і красиво відпочивати вміють тільки на Україні!

Софія БІЛЯВСЬКА.

Додати коментар