Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗАДИМЛЕНІСТЬ


Прийшла весна. На вулиці стало тепліше. І відразу на вулицях Макарова спостерігається підвищена задимленість через спалювання сухої трави. 

Нагадуємо, що спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: статей 9 та 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», пунктів 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, пунктів 3.6., 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах» й Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку на території Макарівської селищної ради. Дії, що є порушенням зазначених норм законодавства, тягнуть за собою відповідальність відповідно до ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ця стаття передбачає накладення штрафу для приватних осіб від 340 грн до 1360 грн, для підприємців від 800 грн до 1700 грн.

Рішенням Макарівської селищної ради представники ГФ «Макарівська муніципальна інспекція» наділені правами на складання адмінпротоколів про дане адміністративне правопорушення у межах Макарівської селищної ради.

Інф. ГФ «Макарівська муніципальна інспекція».

Tags: ,

Залишити відповідь