Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ЗБЕРЕГТИ НЕ МОЖНА ЗРУЙНУВАТИ!


Гадаємо, що, керуючись власними упередженнями, кому кожен для себе поставить сам… Не минуло й двох років, як у сквері «Молодіжному» було встановлено сучасні тренажери «InterAtletika». Ще влітку ними охоче користувались дорослі і діти, спортсмени з досвідом і звичайні любителі. Теперішній стан майданчика можна побачити на прикріплених до посту фото.До речі, написи на стінах будівель Городища, включаючи нецензурні висловлювання, є результатом діяльності підлітків, імена яких не вказуємо з етичних міркувань. Що ж, від правди нікуди не подінешся: вже з такого раннього віку наше майбутнє покоління вдається до адміністративних правопорушень. Прикро усвідомлювати, що жителі Макарівщини не цінують благ, що створені саме для них, а свою «активну громадянську позицію» демонструють лише тоді, коли справа доходить до критики місцевої влади. Шановні Макарівчани, руйнуючи об’єкти благоустрою, Ви завдаєте шкоди, в першу чергу, собі! Наведені вище випадки – непоодинокі.

А тому, чи є сенс будувати щось, якщо його у подальшому зруйнують або понівечать? Садити газони, якщо на них гратимуть у футбол і їздитимуть велосипедами? Прибирати, коли сміття викидається, де заманеться? Зрозумійте, наше завдання – створити комфортні умови проживання, а їх збереження, великою мірою, лягає саме на Ваші плечі…

Поважати все і всіх, берегти те, що є – це шлях до глобальних змін у житті кожного громадянина та й в усьому суспільстві.

Tags:

Залишити відповідь