Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ


Головне управління ДСНС України у Київській обл асті інформує: Ситуація в області з пожежами залишається складною. Так, з початку 2019 року на Київщині сталося 359 пожеж, з них – значна кількість пожеж у житловому секторі.На місці пожеж виявлено тіла 18 загиблих. Пошкодження отримали 10 громадян. Занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі. Переважна більшість загиблих втратили життя у власному помешканні. Так, випадки загибелі людей сталися:

– 2 січня в с. Лук`янівка Броварського району через порушення експлуатації пічного опалення загинув господар будинку 1936 року народження;

– 10 січня в с. Софіївська Борщагівка під час гасіння пожежі рятувальниками виявлено тіло чоловіка;

– 27 січня в с. Ковалин Переяслав-Хмельницького району в будинку, під час розвідки, рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка 1946 р.н.

Під час опалювального сезону – часу, коли інтенсивно використовуються усі можливі обігрівальні прилади, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів. Основними причинами пожеж залишаються: порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб у нетверезому стані. Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома одні, без нагляду дорослих у закритих квартирах або будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади.

З настанням холодів виникають пожежі у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканців.

Тому, щоб уникнути трагедії, слід дотримуватися таких правил:
– не використовуйте саморобні електронагрівачі;
– не експлуатуйте печі, що мають тріщини;
– не використовуйте для обігріву приміщень газові плити;
– не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;
– не слід палити груби і печі з незакритою топкою;
– не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки.

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі – допоможе зберегти життя.

ЗВЕРНЕННЯ

В області загострилася ситуація з пожежами. Щоденно на Київщині виникає 15-20 пожеж. Нерідко на пожежах гинуть люди, і що найболючіше –діти. В окремих випадках за декілька хвилин безконтрольний вогонь перетворює у попіл майно, що наживалося впродовж усього життя. Винуватці цих усіх бід є люди, які злочинно-зневажливо ставляться до вимог пожежної безпеки, проявляють недбалість у користуванні вогнем. Лише висока культура поводження з ним, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від бід та страждань, що приносять пожежі.

Шано вні гро мадяни!

– Не використовуйте саморобні електрообігрівачі;
– Не експлуатуйте печі, які мають тріщини;
– Не користуйтеся пошкодженими розетками та вимикачами;
– Не залишайте без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори та інші прилади;
– Не залишайте малолітніх дітей без нагляду.

Дотримання правил пожежної безпеки під силу кожному! Зробіть все, залежне від вас, щоб зберегти своє життя і майно від вогню!

Tags: ,

Залишити відповідь