Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Змагання з тхеквондо у Борисполі

26 січня 2019 року у м. Бориспіль проходили змагання з Тхеквондо ВТ Ф з індивідуальних, парних пумсе (комплекс вправ) та кегурі (спаринг). Участь у змаганнях брали команди Києва, Борисполя, Макарова, Великої Олександрівки, Чубинського.

Макарівський клуб «DUNAMIS», який функціонує при Макарівському РБК, на участь у змаганнях заявив 16 спортсменів у різних вагових та вікових категоріях. Приємно, що наші юні спортсмени повернулися додому з великою кількістю нагород – 11 перших місць, 14 других місць та 14 третіх місць. Всі юні спортсмени достойно предстали наш район, а особливо хочеться відзначити наймолодшого, Задуміна Марка (5 років), для якого ці змагання стали дебютними; Казанця Руслана, який здобув три перших місця та отримав Кубок Чемпіонів та Вдовенко Дашу, яка у змаганнях зі старшими по віку та важчими (майже на 10 кг) суперницями виборола перше місце.

Велика подяка інструктору, Ігорю Казанцю, та тренеру Джексону Хану за підготовку спортсменів. Особливу подяку хочеться адресувати батькам за підтримку.