Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Вшанували «кіборгів»


Час… У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України – особливі. На шляху боротьби за незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.

У цьому довгому списку боротьби стали і наші односельчани. З покоління в покоління передаватимуться дітям, онукам спогади про тих, хто залишив життя земне під час антитерористичної операції на сході України. 21 січня в с. Пашківка відбувся вечір-пам’яті Руслана ПРИСЯЖНЮКА. Захід був приурочений до 4-ї річниці загибелі «кіборга» з Макарівщини.

Вечір був організований Спілкою учасників бойовий дій Макарівщини, педагогічним колективом та учнями Пашківської середньої школи. Перед присутніми виступили Олег Кузьміних, легендарний «кіборг», командир 90-го батальйону де служив Руслан Присяжнюк та мама Героя – Поліна Савчук.

Також цього дня до школи завітали дружина Руслана – Анастасія, син Кирил та однокласниця Галина. Закінчувався захід екскурсією по пересувній виставці «Блок-Пост Пам’яті Макарівщини», яка експонувалася в школі.

Таміла Запотічна,
заступник директора Пашківської
ЗОШ І-ІІІ ступенів з виховної роботи.

Tags: , , , , , ,

Залишити відповідь