Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Аналіз стану з пожежами та наслідками від них на території Макарівського району Київської області за 2018 рік


За результатами проведеного впродовж 2018 року моніторингу стану з пожежами та наслідками від них за 2018 рік на території Макарівського району зареєстровано 305 пожеж, за аналогічний період 2017 року зареєстровано 378 пожеж.

Розподіл кількості пожеж по населених пунктах

Найбільшу кількість пожеж протягом 2018 року зареєстровано у смт Макарів (57 пожеж), с. Бишів (26 пожеж), с. Колонщина (18 пожеж), найменшу – на території с. Борівка, Вільне, Опачичі (1 пожежа). Стосовно розподілу кількості пожеж за об’єктами виникнення, то найбільша кількість пожеж, зареєстрованих на території району: у житловому секторі виникло 125 – 20 %; трав’яного настилу – 121, що становить 20 %, пожеж сміття на відкритій території 15 – 2 %; на транспортних засобах 7 – 1 %; пожеж торфу 7 – 1 %.

Таким чином, більше половини загальної кількості, зареєстрованих на території району, є пожежі в екосистемах, а саме – трав’яного настилу, сміття на відкритій території та торфовищ. Як вже було зазначено вище, значна кількість пожеж, зареєстрованих на території області, виникла у житловому секторі (125 пожеж) з них переважна кількість пожеж – у сільській місцевості.

Протягом 2018 року внаслідок пожеж загинуло 3 особи, проти 13 осіб за аналогічний період 2017 року. Всі випадки загибелі людей сталися в сільських населених пунктах.

Що стосується причин виникнення пожеж, зареєстрованих протягом 2018 року, то найбільша кількість пожеж виникла внаслідок необережного поводження з вогнем – 205 пожеж; порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок – 12 пожеж; порушення правил монтажу та експлуатації печей – 50 пожеж; занесення стороннього джерела запалювання – 8; інші – 30 пожеж.

Розподіл пожеж за причинами їх виникнення

Tags: , , , , , , , ,

Залишити відповідь