Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ПАРК СЛАВИ ВОЇНІВ -ОДНОСЕЛЬЧАН


26 жовтня 2018 року в с. Пашківка відбулася подія, яка об’єднала жителів села для здійснення давньої мрії: створити парк для відпочинку дітей та дорослих.Місцем для його розташування стала територія біля школи й стадіону. Закладено початок створення парку на честь загиблих у АТО воїнів-односельчан – Руслана Присяжнюка та Віталія Костенка. 

Активну участь у насадженні взяли їх рідні та близькі: дружина Анастасія Присяжнюк з маленьким синочком, мати і брат загиблого, Катерина Вікторівна та Михайло Прокопович – батьки Віталія.

Пам’ять героїв повинна бути вічною і пронестися через століття. Більшість підприємців та жителів села посприяли у придбанні декоративних кущів. Було посаджено 88 туй і близько 200 листяних та хвойних дерев. До місця висадки організували і полив. Участь у висадженні дерев взяли учні, вчителі та персонал Пашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; вихованці, батьки й працівники ЗДО «Вишенька», депутат районної ради Олександр Бабич, активна громада села, представники спілки учасників бойових дій Макарівського району з волонтером Оксаною Герасименко, голова села Ольга Кравчук, депутатський склад Пашківської сільської ради.

Ми щиро віримо, що, створюючи прекрасне, роблячи добро на землі, пам’ятаючи героїв, дає змогу вселити віру кожному з нас про краще майбутнє і мир та спокій. А тому люди повинні об’єднуватися для досягнення спільної мети.

Таміла ЗАПОТІЧНА,
заступник директора з виховної
роботи Пашківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Tags: , , , , , ,

Залишити відповідь