Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

І зібрались в День села три празники в гості


Так уже історично склалося,що День села в Забуянні припадає на свято Покрову Пресвятої Богородиці. Саме в цей день ми відзначаємо ще й День українського козацтва та День захисника Вітчизни. 
Хоч у Забуянні поки що немає Будинку культури і урочистості довелося проводити надворі, на площі в центрі села, та все ж свято вдалося. І навіть погода посприяла цьому. Громаду села та його гостей привітав сільський голова Михайло Герасименко. Він поздоровив усіх присутніх зі святом, побажав їм добробуту, тепла та злагоди, відзначив кращих керівників установ села і вручив їм «Грамоти», подякував сільським підприємцям за підтримку в життєдіяльності Забуяння.

З вітальним словом до громади села звернулась перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації Ірина Багінська. Вона побажала всім подальшого процвітання та добробуту. Поздоровив зі святом громаду села й помічник народного депутата Руслана Сольвара – Дмитро Гутовський і вручив «Почесні грамоти» керівникам установ.

У центрі села була розгорнута виставка виробів народних умільців: вишивки, вишиті картини-роботи Тетяни Мироненко, Анни Барановської та інших майстрів, вироби з лози Ніни Ющенко. Люди із задоволенням фотографувалися біля фотозони з декоративним містком, плетеним тином, де приваблювали вироби з гарбузів, соломи та лози. Звичайно працювала традиційна «польова кухня». Людей пригощали смачною ухою та пловом, смажили шашлики.

Доповнилося свято виступом народного аматорського чоловічого гурту «Козацькі джерела» Макарівського районного Будинку культури. А завершували святкування дискотека та феєрверк. Висловлюємо велику подяку тим, хто брав участь в підготовці і проведенні цього свята, та запрошуємо й надалі до співпраці всіх, бажаючих створювати веселий настрій, красиві виставки і цікаві дійства для односельців.

Тамара ШАРУДИЛО,
завідуюча бібліотекою с. Забуяння.

Tags: , , , , , ,

Залишити відповідь