Свято в Небелиці!

0

Цьогоріч День села Небелиця було вирішено провести 12 жовтня напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Хоч святкування і припало на п’ятницю – робочий день, але зал приміщення Будинку культури був ущент заповнений мешканцями села! До присутніх звернулась сільський голова Любов Бабенко, яка привітала всіх зі святом і представила гостей, котрі прибули в Небелицю, щоб розділити цю подію разом з мешканцями. Також не обійшлося і без подарунків та відзнак для активних мешканців і ювілярів села. І це вже стало для села традицією.

З вітальними словами та подарунками до громади завітали голова Макарівської районної ради Олександр Гулак та Леся Бурдик – помічник-консультант народного депутата Руслана Сольвара.

До громади з вітальними словами звернулось депутати районної ради Микола Нечай і Оксана Нечай, керівники підприємств, які працюють на території Небелицької сільської ради.

Микола Нечай подякував за розвиток села його очільниці – Любові Бабенко, наголосивши при цьому, що голова громади має чудову команду і підприємці охоче йдуть на співпрацю з нею, готові працювати на розвиток села. Подякував за плідну співпрацю голові райдержадміністрації Тетяні Семеновій, голові районної ради Олександру Гулаку, народному депутату Руслану Сольвару за те, що вони не стоять осторонь проблем, а усіляко долучаються до співпраці з громадою села. Наголосив, що роботи по ремонту школи продовжуються, що все йде за планом і що він, як депутат, завжди готовий допомогти громаді села.

Зауважив, що розвиток села неможливий без ефективної роботи виконкому сільської ради на чолі з Любов’ю Бабенко, депутатів сільської ради, без педагогічного колективу школи та вихователів дитячого садочка і подякував їм за роботу. Також подякував Ієромонаху Пантелеїмону – настоятелю парафії Святителя Миколая с. Небелиця за постійну опіку над вірянами, та за те, що разом з ними долучається до розвитку села.

Що ж стосується концертної програми, то вона була насиченою, а родзинкою свята став виступ народного аматорського вокального чоловічого гурту «Козацькі джерела» (керівник Олександр Сніжко) Макарівського районного Будинку культури.

Додати коментар