Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Макарівська лікарня буде закрита?!


«М.в.» стало відомо про рішення Київського окружного адміністративного суду від 21 вересня 2018 року, справа № 810/4086/18, в якому зазначено: 

«Суд звертає увагу на те, що факт порушення відповідачем вимог законодавства у сфері пожежної безпеки, цивільного захисту, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, підтверджується наявним у матеріалах справи, зокрема «Актом перевірки № 62», а також на те, що відповідач не спростував наявність порушень.

Вирішив: Застосувати заходи реагування у вигляді повного зупинення експлуатації (роботи) будівель Макарівської Центральної районної лікарні (код ЄДРПОУ 01994698) за адресою: Київська область, смт Макарів, вул. Богдана Хмельницького, 56, шляхом зобов’язання відповідача повністю зупинити експлуатацію вказаного об’єкта до повного усунення порушень, зазначених у акті від 18.05.2018 № 62».

Анатолій ЙОВЕНКО, в.о. головного лікаря Макарівської ЦРЛ:

18 травня 2018 року інспектором Макарівського РС ГУ ДСНС України було проведено перевірку, згідно з якої було складено акт. У ньому було вказано ряд виявлених порушень та подано до ГУ ДСНС України в Київській області, яке в свою чергу, направило справу до суду. А вже 21 вересня цього року відбувся сам суд.

Хочу повідомити, що на даний момент ми провели роботу та з 17-ти пунктів, що були вказані в акті, 15 порушень вже вдалося усунути. Ще два порушення, які більш затратні, – знаходяться на етапі підписання договорів з підрядними організаціями. Вони мають підготувати проектно-кошторисну документацію.

Також ми направили лист до Головного управління ДСНС в Київській області щодо повторної перевірки лікарні для того, щоб вони підтвердили, що порушення усунені. А вже на основі цього акта будемо подавати апеляційну скаргу про усунення вказаних порушень. У терміни ми вкладаємось, рішення суду було 21 вересня, а отримали ми його 28. Тому встигаємо усунути виявлені порушення та направити апеляційну скаргу.

Підготував Максим КРАВЧЕНЯ.

Tags: , , , ,

Залишити відповідь