Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

ПАМ’ЯТАЄМО…


24 червня 1975 р. в с. Соснівка на Київщині народився  Анатолій Сніжко, якому майже через 40 років судилося стати одним з багатьох Героїв російсько-української війни.

Анатолій СНІЖКО – солдат, санітар медичного пункту 128-ї гірсько-піхотної бригади.

Народився 24 червня 1975 р. в с. Соснівка. Закінчив місцеву середню школу.

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 2014 р. з початком бойових дій на Сході України вдруге мобілізований до лав Збройних сил України. Служив санітаром медичного пункту 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади Сухопутних військ Збройних сил України (військова частина А1778, м. Мукачеве Закарпатської обл.). Учасник антитерористичної операції на Сході України.

Загинув 28 листопада 2014 р., 3 грудня похований на кладовищі рідного села.

8 травня 2015 р. в с. Соснівка на будівлі школи (вул. Соборна, 103), де навчався Анатолій Сніжко, було відкрито меморіальну дошку. На заході були присутні мати, брат, сестра, дружина та донька загиблого воїна.

Указом Президента України від 15 травня 2015 р., «…за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Анатолій Сніжко посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ст.

Односельчани і до сьогодні згадують про свого земляка: «Його доля повинна була бути щасливою, адже мав він усе: гарну та люблячу дружину, красуню доньку, яка так схожа на тата, маму, що оберігала його від усяких негараздів, чи не найбільше з усіх своїх трьох дітей, люблячих брата та сестричку. Він мав велику жагу до життя і праці, мав надію та впевненість у завтрашньому дні: почав будувати новий великий дім, старався все зробити, як в народі кажуть, «на совість», адже мав золоті руки та веселу вдачу. Йому б ще жити, любити та …не дожив, не долюбив, не побачить весільного вбрання донечки, не пограється з онуками … Кажуть, що людина є творцем своєї долі, але іноді життєві шляхи ведуть нас до своєї долі. Так мабуть судилося Анатолію, загинути в бою за Батьківщину…»

Tags: ,

Залишити відповідь