Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Четвертий етап обласного фестивалю


У суботу, 19 травня, в смт Бородянка відбувся черговий, зональний етап обласного фестивалю «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з настільного тенісу. В ньому взяли участь спортсмени-тенісисти Яна Шпак з Макарівького медичного коледжу та інженер Михайло Корецький і шахисти – пенсіонер Євген Кожара та вихованка Аркадія Михайловського секції шахів Еліна Захарченко.

У нашій зоні змагалися спортсмени з Поліського, Іванківського та Бородянського районів. Учасники з Макарівщини показали хорошу підготовку. Так, Євген Кожара обіграв своїх опонентів, а Еліна поступилася тільки спортсменці з Бородянки.

І макарівчани, і бородянці набрали однакову кількість очок, тому, згідно з регламентом, проводилось жеребкування. Спортивне щастя було на боці господарів. Їм дісталося перше місце. Друге, загально-командне місце завоювали і наші тенісисти. Хорошу гру показав Михайло Корецький, за що й отримав похвалу від своїх суперників. У грі з бородянським спортсменом, тільки у п’ятій партії – з рахунком 15:17 – він поступився своєму візаві.

Слідуючий етап – змагання з пляжного волейболу серед жінок та чоловіків, який відбудеться в с. Маковище 2 червня. Приїзд команд на 10.00. Запрошуємо і вболівальників підтримати спортсменів.

Анатолій ПРОЦЕНКО,
голова Макарівської районної
організації ФСТ «Колос».

Tags: , , ,

Залишити відповідь