Go to ...

Макарівські вісті

«Все приходить у свій час для тих, хто вміє чекати». Оноре де Бальзак.

RSS Feed

Хто такий «доброволець»?


Для кожного з нас у це поняття вкладено різний зміст. Для когось – це людина, котра  жертвує собою заради блага інших, для інших – це супергерой, який рятує світ.

А особисто для мене, у наш час, доброволець – це людина-взірець, яка, розуміючи серйозність ситуації, не злякалася, а взяла зброю й стала на захист своєї родини, всіх дітей і, звісно, України!

Нещодавно в Макарівському  ЦТДЮ імені Д. Туптала, а саме – 5 квітня, відбулася дуже цікава зустріч. Вихованців творчого об’єднання «Дивосвіт», разом з його керівником Оксаною Мудренко, знають не  тільки у нашому районі, а й за його межами і все завдяки їхній волонтерській роботі.

Ось так, чотири роки тому, коли Оксана Іванівна розповідала про добровольців, діти дізнались про одного воїна з дуже цікавим позивним – «Дєдушка Ау». Їх так потішило це мультяшне прізвисько, що вони вирішили намалювати цього героя та підписатись під малюнком, вказавши номери своїх телефонів.

Діти навіть гадки не мали, як їхній малюнок підтримає воїна під час служби та лікування після поранення. І ось, коли важкі випробування лишились позаду, Олександр Вілінський, той самий «Дєдушка Ау», вирішив особисто зустрітись та подякувати юним волонтерам за їхні добрі серця. Дівчата ж на згадку подарували ще один оберіг – ляльку-мотанку.

Свідками такої цікавої зустрічі стали вихованці дитячої телестудії «1+2» (керівник Тетяна Мельник). Вони були й ведучими і, як годиться юним кореспондентам, ставили дуже багато цікавих запитань. Саме завдяки їм ми дізнались, що пан Олександр за мирного життя був актором, художником-постановником, а потім АТО змусило стати ще й військовим.

До речі, він приїхав не з порожніми руками, а мав із собою цілу купу подарунків: історичні знахідки для Макарівського районного історико-краєзнавчого музею, які тут же на зустрічі передав директору Віталію Гедзу.

au1

Також на зустрічі була присутня Оксана Герасименко – відома серед нас, макарівчан, як волонтер. Вона розповіла про свою співпрацю з Олександром і вручила йому пам’ятний знак від народу України – «Доброволець».

au2

Приємним було те, що святковий настрій створювали самі ж учасники. Свою літературну майстерність продемонстрували юні поети – Іванна Приходько (Макарівський ліцей), Інна Михалева (Макарівська гімназія), Анна Барановська (Забуянська ЗОШ). Вони прочитали свої власні вірші про мир.

Музичний талант представили вихованці Макарівської дитячої школи мистецтв, переможці багатьох конкурсів та фестивалів. І яке ж свято без танців? Свій сучасний танець подарували учениці Макарівської гімназії Аліна Леоненко, Наташа Очеретяна, Марія Корівник.

На зустрічі також виступили доброволець з Липівки Ігор Смик та керівник гуртка «Юний волонтер» ЦТДЮ Валентина Пастушенко. Вона передала вітальні малюнки від вихованців воїнам-добровольцям.

Приємний сюрприз чекав і на вихованців дитячої телестудії «1+2». Так як мирна професія Олександра була пов’язана з роботою на кіностудії, то він подарував юним тележурналістам спеціальне полотнище (RIR), за допомогою якого можна створити віртуальне зображення для власних програм.

Завершила зустріч Наталія Кубай – директор Макарівського Центру творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала, яка подякувала за таку чудову зустріч і вручила обереги добровольцям Олександру та Ігорю, виготовлені майстринею Галиною Грущанською.

Поважайте людей, що стали на захист вас та ваших родин! Приділяйте їм увагу і не забувайте: якби не вони, ми б не бачили ясного мирного неба над нашими домівками!

Інна МИХАЛЕВА,
вихованка Макарівської дитячої телестудії «1+2»,
учениця 9-Б класу Макарівського НВК 
«ЗОШ І ст.– районна гімназія».

Tags: , , , ,

Залишити відповідь